Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telepíteni szeretném a gépekre...

Telepíteni szeretném a gépekre a Windows 3.1-est , de sehol sem találok magyar img.(floppy-s) fájlokat csak ISO-t és abban ha kicsomagolom akkor nem találom. Valaki áttudná küldeni email ben? Többi lent

Figyelt kérdés

Az iso-ban van olyan hogy: DISK 1... ,de nem írja ki hogy milyen formátumu és már 1000 féle appot letöltöttem de az nem img. Fájl. Valaki tudna nekem segíteni. Email címem privátban.A dos-t már telepítettem.

Előre is köszönöm!



#DOS #Win3.1
2021. febr. 17. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

50 éves vagyok C64 el kezdtem 16 éves korom ota HA VALAMIT NE, ÉRTESZ ADOK EGY TELEFON SZÁMOT ÉS IRÉNYITTALAK


BAZDMEG!!!!!!!!!!!!


MILYEN GÉP PERIFÉRIÁK STB STB

NA MI NEM ÉRTSÜK

2021. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na ma kitiltanak
2021. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Te nem érted..


Az ISO egy CD-ROM image. Ezt kell kiírnod egy "CD"-re (gondolom tudod, mi az, egy olyan legalább egyik oldalán fényes műanyag lyukas korong).


Elindítod a géped DOS-ban, kell, hogy legyen CD-ROM driver-ed (és persze CD olvasód). Átváltasz a CD meghajtó betűjelére, és elindítod a setup.exe-t.


Az általad letöltött .iso _NEM_ floppy image, és _NEM_ tartalmaz floppy image-eket.

2021. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

* [link]

* [link]


* [link]

* [link]

* [link]

* [link]



Szívesen :)


1* töröl második* .

:P

2021. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azért kell floppy image mert NINCS dos-hoz CD-rom driverem!!!! A 11-es válaszát megfontolom. Köszönöm a lehetőséget.
2021. febr. 19. 22:28
 16/19 anonim ***** válasza:
ott van a asus cd driver ? :Ö)
2021. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

DOS rol beszélünk


Fizikai FDD kell


[link]



[link]

2021. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát ezt a szenvedést, amit levágsz kérdező... Image kell, csinálj baszod! Azt se tudjuk, hogy a mi a búbánatot töltöttél te le.
2021. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Badz meg ! Nem tudom mert winrar nem csinálja meg rendesen. valaki!!!!!!!!!!!!! Küldjön!!!
2021. ápr. 20. 18:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!