Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legegyszerűbb megoldás erre a...

Legegyszerűbb megoldás erre a problémára ( Arduino )?

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni egy 1x1 méteres pályát, hasonlóképpen mint a 3d nyomtatók esetén, csak itt egy kes? Gondolkoztam azon, hogttő dimenziósat. Mi lenne erre a legjobb megoldáy DC motorral mint a DVD lejátszókban kellene megoldani, viszont nem tudom hogy, mitől lenne ez pontos? Minden féle megoldás érdekel, köszönöm.
2021. febr. 18. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Mi a frász a kérdés? Tanulj már meg magyarul írni
2021. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a leírásért ':), akadt némi problémáim a formázással.


Mit szeretnék?


Egy kettő dimenztós pályát, építeni, melynek méretei 1x1 méter, azaz egy négyzetméter. Majd ezt szeretném olyan módon kezelni, hogy az ezeken a tengelyeken mozgó lézer egy meghatárotott úton haladjon, tehát bele szeretnék égetni külömböző anyagokba mintát az eszközzel. Ennek megvalósítására vonatkozott a kérdésem, hogyan tudnám megoldani?

2021. febr. 18. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
szóval egy nagy lézeres gravírozót akarsz? full DIY?
2021. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van, igen
2021. febr. 18. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
És pontosan mire akarsz megoldást? A kódolás vagy az építés részéhez?
2021. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, leginkább a megépítés részéhez. Alapvetően weboldalakat fejlesztek, viszont pythonnal is már volt dolgom, így kis utánna járás után a szoftveres részét biztosan meg udnám oldani. Sajnos, nem igazán tudom hogy hogyan kellene neki kezdjek és megoldjam, ezért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki segíteni és jó tanácsokkal ellátni :)
2021. febr. 19. 00:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy 2 darab léptetőmotorra lesz szükségem :)
2021. febr. 19. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!