Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mini laptopot tudtok...

Milyen mini laptopot tudtok ajanlani 40 ezer forintért? (Akár használtan is)

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, bejárós, emiatt a jelenlegi 15 inches laptopomat kicsit nehéz cipelni, ezért gondoltam hogy beruházok egy kisebbre, 10-11 inches méret környékén gondolkozok. Főleg office-t használnék rajta meg böngesznék a neten, illetve videokat néznék. Nem kell egy izmos vasnak lennie :D Jó lenne, ha volna beépített kamerája és magyar billentyűzetkiosztása. Mijen laptopot/laptopokat tudtok ajánlani?

2021. febr. 22. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
11,6" a minimum manapság, vagy tablet + billentyűzet + esetleg egér.
2021. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

PassMark legyen magas, sok RAM. Amúgy a régi vasak jóval nehezebbek....

2021. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hásználtan nézz egy lenovo yogabook-ot. Igaz tablet, de az igényeidnek megfelel tökéletesen és olyan, mint egy kis laptop.


[link]


Igen, ez drágább, de nézelődj, ki lehet fogni.

2021. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így akkor inkább azt nézd, hogy 30 ezer a laptop, plusz egy 10-es egy új akksi, vagy találj olyat, amiben megfelelő van.

4gb+ ram, 2 mag 4 szálas proci (i3,i5 2-3-4... generáció)

Esetleg nagyon extra dolog lenne ha a kijelző valami normálisabb lenne. Több legyen, mint 1366x768. Szerintem nem lesz.


Ami szintén esélytelen, az az SSD. Mindenképp kell!! 6 ezer körül már vannak 120-asok. Hdd helyére beszerelhető.


[link]

2021. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!