Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés

van egy ilyen konfigom

-Ryzen 5 2600X

- Radeon 5500XT 4Gb

-16Gb 3200MHz RAM

és már egy ideje vannak FPS-problémáim. Eddig max beállítások mellet FullHD-ben 57 FPS-en ment, most viszont low-med beállításokkal 40 FPS, és még abból lett 9 FPS.

nem tudom mi lehet a baj, mert figyeltem a VRAM-ra is.


2021. febr. 22. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, ami 57 FPS-sel ment és mi az ami csak 40 FPS-sel megy?
2021. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így kevés információ a diagnosztikához.


Ha tudsz operációs rendszert (Windowsod van gondolom) telepíteni, akkor azzal próbálkozhatnál, hátha valami rosszindulatú vagy felesleges szoftver fut a háttérben. Előtte minden fontos adatot külső tárolóra másolni!


Csak 1 játéknál jön ez elő, vagy az összesnél?

2021. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel csak ezzel a játékkal fordult elő ezért rákerestem hogy "Warzone update performance drop" és jól sejtettem. Ez a játék frissítése óta lehet és nem csak te jártál pórul. pl.:


[link]


Talán az itt


[link]


írtak, vagy más tutorialok segítenek, de én ehhez nem értek. Ott mintha raytracing opciót említettek volna. Próbáld kikapcsolni a játék menüjében, ha van ilyen. Keresgélj a neten. Biztos találsz majd valamit. Meg lehet h a fejlesztők is javítanak majd rajta egy frissítéssel.


(én csak Team Fortress 2 -vel játszok :-)

2021. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!