Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy pillanat alatt meghalt a...

Egy pillanat alatt meghalt a laptopom billentyűzete , mitől ?

Figyelt kérdés

Játszás közben egyszer csak megadta magát , egyetlen egy gomb sem reagál , ki-bekapcs után sem.

Túlmelegedés és semmilyen külső behatás sem érte..

Lassan 3 éves Lenovo IdeaPad 320 15isk



2021. febr. 24. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A windózon kívül érzékeli a billentyűzetet, pl. BIOS-ba be tudsz lépni?
2021. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom , abba melyik gombbal kell belépni :'D
2021. febr. 24. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Beragadt egy gomb
2021. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beragadt ?
2021. febr. 24. 22:54
 5/12 anonim válasza:
ez attól függ mit játszottál rajta. Pl egy LoL meccs közben ha egy ragelős ember vagy akkor megértem. De ha szimplán bedöglött akkor hogy? BIOS-ba be tudsz lépni?
2021. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Wotoztam éppen , semmi rage-elés nem történt , egyszer csak arra lettem figyelmes hogy nem mozdul a tank :'DD :( Bios belépéshez melyik billentyűt kell nyomogatni?
2021. febr. 24. 23:51
 7/12 anonim válasza:
Elvileg kiírja amikor elindítod a laptopot. DEL és az f2-vel próbálkoznék de lehet f12.
2021. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát , nemtudom milett a laptopommal, de ahhoz hogy bekapcsoljon rendesen megkell erőszakolni a bekapcs gombot.

Nyomkodom a del-t f2-t f12-t , meg igazabol mindent is , de semmire sem reagál , ebből kifolyólag a biost el sem érem. Mikor sikerül bekapcsolni , nagyon sokáig nem jelenik meg a kijelzőn semmi. Aztán nagynehezen eljutok a feloldó képernyőig (itt a pint nyilván nemtudom beírni) , egérrel kikapcsolom , de néha magától visszakapcsol , meg ha le is áll és ki is húzom az áramból , az egér akkor is világít folyamat..

2021. febr. 25. 09:30
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy meglettem hackelvel ?

Csak mert az előbb a laptop eldobta a wifit , rá egy tized másodpercre eldobta a telefonom is (közben anyám az ő telefonján nyugodtan netflixezett). Aztán , videóztam volna ismerősnek hogy milyen keservesen indul el a laptop , meg hogy nem reagálnak a gombok , mikor nyomtam volna a küldés gombra magától újraindult a telefon a kezemben , befagyott a messenger és újrajndult.. Vagy csak nagyon véletlen egybeesések ezek?

2021. febr. 25. 10:53
 10/12 A kérdező kommentje:

Az eszközkezelő hibásnak mutatja a :PS/2 billentyűzetet,

PCI adatolvasási és jelfeldolgozási vezérlőt,

PCI egyszerű kommunikációs vezérlő,

PCI memóriavezérlő,

SM buszvezérlő..

Mit jelentenek ezek?

2021. febr. 25. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!