Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működhet-e a külső videókártya...

Működhet-e a külső videókártya pc-vel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Videókártya vásárlás előtt vagyok és mivel most vagy horror áron mennek vagy nem is lehet kapni, így felcsillant a szemem,mikor megláttam ezt: [link]

Nyilván használt kártyáról van szó, de ennyi pénzért garanciával, a jelenlegi árak mellet kicsit kevésnek tűnik nekem. Viszont a külső videókártyákhoz tök hülye vagyok, így több kérdésem is lenne. Ez tulajdonképpen egy 2070, annak teljes erejével, csak egy külső házban? Ha veszek egy Thunderbolt 3 átalakítót, akkor működésre tudom bírni a pc-mmel? Illetve, tud-e együtt működni a jelenlegi GTX 1050ti kártyámmal, vagy azt ki kéne szedni a gépből? Egyéb infók a gépemről, ha ez esetleg határoz valamit: ASRock A320M Pro4 alaplapom és Chieftec 600 Wattos tápom van.



2021. febr. 26. 14:34
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%
Mindek? Rendes szabványos PCIe asztali kártya van benne, csak kiszereled a külső házból majd mehet be a PC -be. Nem kell semmit agyonbonyolítani.
2021. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a külső itt a laptop számára külső. amúgy egy sima asztali pc-be való vga + tápegységet tartalmaz egy ilyen csomag. amúgy tényleg jó vétel ennyiért.
2021. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!