Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopról a processor...

Új laptopról a processor típusát jelző kemény, bitangerős ragasztóval odaragasztott kis matricát le szoktad szedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan? Amúgy nem tudom mi a francért kell ezt odaragasztani, pont nem érdekel senkit a processzor típusa és nem is szép ez a matrica.

2021. márc. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vagányság miatt van rajta!

Én nem szoktam leszedni, mert ettől menőbb vagyok!

2021. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hőlégfúvó. Hőre lágyul a ragasztóanyag.
2021. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam leszedni. Szerintem amúgy semmi gond nincs se az Intel, se pedig az AMD-s matricákkal. Nem egy olyan zavaró dolog amit feltétlen le kellene szedni. Vannak ettől sokkal sokkal zavaróbb dolgok is. Mondom ezt úgy, hogy több 100 notebook fordult már meg a kezeim között. Akár új, akár használt.
2021. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borotvapengével alá lehet nyúlni. Egyébként azért van ott a matrica, hogy lásd, mi is van a gépben. Meg persze a marketing.
2021. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alig van rárakva. Körömmel felszedem a matricát. De a maradéka még ott marad... A ragasztó oldása nehéz. Alkoholos cuccok oldják. Ablaktisztító leginkább, az nem annyira durva. De érdemes ilyenekkel mindig úgy kezdeni, hogy egy kevésbé látható helyen próbálkozol. Nem jó, ha a múanyagot is elkezdi oldani.


Kiállítási marketing szempontokból van rajtuk a matrica. Ha voltál már elektronikai boltban, akkor ezt láthattad.

2021. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#5 Én nem arra a fajtára gondolok, ami könnyen feljön. Ezt a kemény fajtát láthatóan azért ragasztották le így, hogy ne nagyon lehessen felszedni.

2021. márc. 5. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szoktam, attól csak rondább lenne.
2021. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!