Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a monitorhoz milyen...

Ehhez a monitorhoz milyen PC-t vegyek? Néhány játékra kellene egy teljes konfiguráció.

Figyelt kérdés

A monitor amit kinéztem:

[link]


A fenti monitort szeretném megvásárolni, de PC-t is szeretnék. A lényeg, hogy a 144Hz-et ki tudjam használni a játékok során. Valorant, LoL, és még talán a Fortnite. Ezekkel a játékokkal játszanék. 250-270ezer forintot szánnék a PC-re. Köszönöm a segítséget!


2021. márc. 6. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
lol egy 100 ezres pcn is 200 fps-en futtatható, az a kérdés, hogy új vagy használt pc-t szeretnél? mert jelenlegi árak mellett beszerezni is nehéz a pc alkatrészeket.
2021. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Újat szeretnék. Van egy PC-m, ami bővíthető, viszont nem tudom milyen videókártyát (vagy mást is) vegyek bele.
2021. márc. 6. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg vidi kártyát nehéz szerezni, vagy csak nagyon drágán. Én a helyedben várnék egy kicsit még, hátha lesz értelmes áron mondjuk 1660 Super mondjuk és az már jó kiinduló alap. 100k volt még decemberben, 2 gépet is össze raktam velük, most csak a kártya 200k.
2021. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor írj arról a bővíthető pc-ről, hátha érdemes kihozni belőlr valamit...
2021. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

CPU típusa: DualCore Intel Pentium Gold G5400, 3700 MHz (37 x 100)


Alaplap neve: Asus Prime H310M-A R2.0 (2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 M.2, 2 DDR4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)


Rendszermemória: 8128 MB (DDR4 SDRAM)


Videokártya: NVIDIA GeForce GT 1030 (2 GB)

2021. márc. 7. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kör még lehet ebben a gépben szerintem, amivel kihúzod a normális VGA árakig, meg aztán jönnek az új foglalatok, ddr5, stb (ősszel)


Én azt mondanám, hogy egy 9100F jó kompromisszum lehet így 25 ezer alatt hardveraprón). Mellé egy RX 580 pl. Most sajnos nincs értelme feljebb menni, ez is túl drága, de a 1030-nál jelentősen erősebb. Ki kell várni, amíg vége ennek az őrületnek.


Memóriából... lehet elég ezekhez a játékokhoz a 8 giga is, de manapság a 16 az általános. Milyen elrendezésben és milyen memória van most benne? (Mhz, cl érték, stb...)


A maradék pénzt meg tartogasd! Később lehet venni majd jobb gépet, most nem érdemes nagyobb fejlesztésekbe belevágni.

2021. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, a mostani árak valóban nem a legideálisabbak. Feleslegesen nem dobnék ki pénzt, így inkább majd beruházok egy új gépre, miután lecsengett ez az őrület.
2021. márc. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!