Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Xbox Series S tényleg...

Az Xbox Series S tényleg olyan rossz és lebutított konzol lenne?

Figyelt kérdés
Xbox One S-ről akarnék rá váltani. Eddig is game pass-t használtam ezután is csak digitális formában játszanék. Viszont mindenki legalább is az esetek többségében azt javasolják inkább kerüljem el és Series X-et vegyek. Viszont egyrészt nem vagyok olyan nagy hardcore játékos másrészt pedig árban se egyforma a kettő.
2021. márc. 14. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy olyan nagy hardcore játékos, akarod lecserélni a jó kis Xbox One S-et?
2021. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Én Series X-et vásároltam, teljesen megvagyok vele elégedve, teszteket néztem csak a Series S-ről ott az összehasonlításból kiderült, h sokkal gyengébb, ezért vettem X-et :)
2021. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen mivel a The Medium se játszható az alap xbox one konzolokon. És gondolom a jövőbe egyre több olyan játék lesz ami már az alap xbox one konzolokon nem lesz támogatott.
2021. márc. 14. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Series X, a fiamnak Series S, tartottunk egy pár összehasonlító tesztet, és ANNYIVAL nem rosszabb az S! A legtöbb játéknál 1080p felbontás mellett alig van különbség a grafikában, talán csak a fényeffektek jobbak az X-nél. Persze 4K-ban, erre optimalizált játékoknál már egyértelmű az előnye. Töltési időkben minimális a különbség.

Ha nem akarsz 4K-ban játszani, és nem akarsz lemezes játékokat futtatni, szerintem teljesen jó gép a Series S.

2021. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak annyit tudok mondani, hogy az Xbox One S az előző generáció messze leggyengébb teljesítményű konzolja, de az átlagjátékos nem szokott észre venni belőle semmit...
2021. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem Series S-em van. Bántó, hogy néhány régebbi játék közül csak a "sima" verziót kapja meg 30 képkocka/másodperc vagy gyenge felbontásban tálalva. Példa: Red Dead Redemption 2; NFS Hot Pursuit Remastered. Szerencsére több régi játékot elkedztek rá optimalizálni, és szépen jönnek a feljavított veriók és a 60 képkocka/másodperc-es képfrissítések. (Hamarosan The Witcher 3 és Cyberpunk 2077 next gen kiadás érkezik) Microsoft amióta magához vette a Bethesdát azóta szinte mindegyik játékok 60fps-el megy pl:Doom; Skyrim. Nemrégiben adtak ki FPS Boost opciót több régebbi játékra, nagyon jól működik vele. Lövöldözős COD; Battlefield; mind 60 fps-en megy (A Fortnite és Warzone akár 120-al is, de ott már romlik a képminőség), sokkal jobb így játszani. Az új címek is ígérik a 60fps-t és a 1080p körüli felbontást. Szerintem 3-4 évig nem lesz itt probléma.


A kis tárhelye miatt szokták szidni. 364GB. Én hozzádobtam egy külső 240GB-s SSD-t USB-n, és mindjárt 600GB lett belőle :) A nem kifejezetten Series X/S-re gyárott korábbi játékokat rátettem a külsőre, az opcimalizáltakat pedig a belső SSD-re. Most 20 darab játékom van rajta. Kiváló. Eszméletlen gyorsan betölt mindent. Meg halk. Meg nagyon kis kompakt gépezet, bárhová elfér, nekem ez is szempont volt mikor megvettem.


Összességében szerintem egy nagyon jó kis konzol, hamarosan érkeznek az új játékok rá, a régieket meg folyamatosan optimalizálják rá. Ha pedig 3-4 év múlva úgy érzed ez már kevés válthatsz, ha most csak az anyagi az akadály. Meg kitudja. Addigra lehet jön megint egy feljavított konzol ahogyan annó a One-hoz jött a One X és a PS4hez a PS4 Pro. Ennyi pénzért ajándék.

2021. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!