Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asus TUF gamer laptopo...

Van egy Asus TUF gamer laptopom és a tapasztalataim alapján nagyon melegszik és hihetetlenül zúg játék közben már a kezdetektől (7 hónapja van meg) amellett hogy hűtőt is használok, ez normális? Esetleg hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mert összevetve az újabb laptopommal (Lenovo IdeaPad, szintén gamer) videokártya, RAM, háttértár ugyan az, csak a procija jobb a Lenovonak minimálisan. Viszont az nem melegszik ennyire jelentősen és nem is zúg ennyire.

2021. márc. 20. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Asus TUF-nál típushiba ez, hogy zúgnak, mint egy traktor. Ha nagyon kerepel a ventilátora nyugodtan elviheted garanciáztatni, mert nyilvánvalóan nem normális. Valószínűleg a melegedés is ebből fakad. Én már több ilyen notebookal találkoztam. Aminél ez volt a hibajelenség.
2021. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez a hang igazából nem kerepelés csak mintha egy vadászgép épp felszállni készülne amikor elindítok egy nagyobb címet pl. Red Dead Redemption 2.

A játék nagyon szépen zökkenőmentesen fut magas beállítások mellett csak kicsit furcsa volt nekem ez a "süvítés"

2021. márc. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!