Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szamitogepem uj gephazba...

Szamitogepem uj gephazba koltoztetni nehez?

Figyelt kérdés

Van egy meglevo pc-m de vettem neki egy uj gephazat.Meg nem jott meg de szeretnem atkoltoztetni oda.

Nehez atrakni az alaplap/videokartya stb ilyeneket?Tapot mar raktam at az nem volt nehez de ezeket meg nem probaltam.



2021. márc. 20. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha először csinálsz ilyet és nincs tapasztalatod, akkor tud nehéz lenni, sőt drága károkat is tudsz benne tenni. Ha az alaplapot siekrül átvarázsolni normálisan, onnan a többi már nem nehéz. Kábelezéssel lehet még jókat szenvedni.
2021. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ATX szabvány mind? Akkor egyszerű. Ha valamilyen egyedi brand gép lenne, akkor van szívás, de nagyon. Az a nem érdemes kategória.



Van a neten egy rakat videó a gépépítésről, nézegesd őket!

Alaplap távtartókra figyelj! IO shieldet se felejtsd ki!

Meg a kábelmenedzsmentet tervezd meg előre! Húzd a kábeleket a helyére, be utólag derüljön ki, hogy valami nem jó.

2021. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazabol ez a konfigom:

Proccesszor: AMD A8-6600K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz

RAM: 12 GB

Videókártya: ASUS Geforce GTX 960 MINI 4GB

Rendszer: WINDOWS 10 Pro

Alaplap: Asus A78M-A

Táp: FSP Raider 550 W


Es egy Aio Magnum RGB hazat vettem

2021. márc. 20. 11:02
 4/11 Fsms ***** válasza:
Mielőtt neki állsz nézz meg egy-két videót. Gyerekem azon keresztül tanulta meg. Nem nagy bonyolult, csak fontos odafigyelni, mit hova kötsz be.
2021. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valami kabelt rosszul kozol ra az alaplapra vagy nem kotok ra attol is tud kar lenni?
2021. márc. 20. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet kár költöztetni!

Processzort meg alaplapot kellene volna venni.

A kártya az elmegy, főleg mikor ilyen drágák…

2021. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden mai jatek elmegy rajta szoval nem erzem meg szukseget
2021. márc. 20. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Minden mai játék? 🤔

Talán nekem is vennem kellene egy ilyet akkor. A különbözetet meg rá költöm egy jobb kártyára!

2021. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mai játékok ezen nem mennek el. De ezt tudnád, ha játszanál mai játékokkal. Ha neked jó, akkor nincs gond.
2021. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Te biztos nagyon tudod hogy mi megy el az en gepemen :D red dead 2 es hitman 3 amit most nyomok es mindegyik tokeletesen fut szoval tudom hogy nehez de neha kicsit gondold at amit mondasz mielott leirod az okoskodas helyett.

Felreteve mind azt hogy en egy kerdest tettem fel amihez ennek semmi koze hogy mi fut el a gepemen es mi nem de ha mar itt tartunk olyan meg nem volt hogy valamit le kellett vennem low-ra.;)

2021. márc. 21. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!