Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom, mire csak...

Van egy laptopom, mire csak Windows 8.1-et és Windows 10-et lehet feltelepíteni. Windows 10 nagyon lassú és nem a legjobb, 8.1 meg nem tetszik, de ez működik a legjobban. Windows 7-tel megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Windows 7-re csak VGA driver van, próbáltam usbrol feltelepíteni nem engedte, de nekem az tetszik a legjobban.

2021. márc. 23. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért van a GTA megjelölve?


Milyen típusú laptop?


Windows 7-et már csak a driver hiány miatt NE használj, hanem azért NE, mert az egy halott rendszer.

Mi tetszik benne neked annyira?

Az aero felület?

2021. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
GTA 4-ezek rajt, és az is célpont.
2021. márc. 23. 00:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Az tetszik benne, hogy egyszerű volt a felülete. Olyan natúr.
2021. márc. 23. 00:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gta4 megy (nagyobb a gépigénye, mint az V-nek!!), akkor a w10 se lesz gond. Itt valami más van.. ssd a rendszer?
2021. márc. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha lassú a géped, akkor valószínűleg van olyan régi, hogy lesz win7-es driver mindenhez. Próbáld meg, mert az az egyik legkevésbé rossz Windows, a 10 meg a valaha volt leghulladékabb.

Az, hogy halott rendszer, nem számít, mert a 10-en is le kell tiltani a frissítéseket.

2021. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

HDD-m van a laptopomba, igen a gta 5 is elfut. (Tény, hogy csak 25-35fps XD)

Lenovo g50-80am van, egy 8gb ddr3-mal.

Windows 8.1-gyel az a bajom, hogy egy idő után kifagynak a driverek, és CMD-ből szoktam aktiválni, ezért kicsit aggódok, hogy baj lehet ebből.

Windows 10 van még eredetiben, de valamiért az Istenért nem fogadja el az internet driveremet, avagy lassú.

2021. márc. 23. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsed a Windows 8.1-et. Itt lehetőség van a Windows 7 stílus konfigurálására. Jobb klikk a Windows ikonra -> Konfigurálás Start8.
2021. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
34%
Az utolsó válaszoló jól írja.A Win8.1-ben beállítható a startmenü is.A Win10 az nem jó rendszer,attól még a Win7 is lényegesen jobb,hiába régi rendszer.Én vagy a 7 vagy 8.1 között választanék.
2021. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ismételten 8.1-et használok... Ez a rendszer nagyon rossz..

GTA 4 valamiért nagyon szaggat, és a CSGO-ban, MC-ben fps droppjaim vannak. Nekem egy AMD-s videokártyám van és valamiért nincs rá normális illesztőprogram ami új lenne.

Windows Updatem meg meghalt.... Szerintem vissza rakom a Windows 10-et, de előtte beruházók egy SSD-re.. Kár érte. :(

2021. ápr. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!