Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helo! Gépújrarakás után...

Fineka kérdése:

Helo! Gépújrarakás után időnként lefagy egy pillanatra a gép, de mindig. Win 10 lett felrakva(előtte is az volt) minden frissítést megcsinált. Próbálkoztam már driver boosterrel is frissíteni de nem segített. MI lehet a baj?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen biztos vagyok (a driver booster után), hogy nem értesz hozzá, és ez okozhatta a probléma.

Ha tévednék, és amúgy értesz hozzá, csak véletlenül csúszott be a driver boosteres próbálkozás, és a feladatkezelő nem jelez erőforrás túlterheltséget, akkor is lehet pl. memória probléma.

Ha újratelepítés előtt nem volt ilyen probléma, akkor az újratelepítésben érdemes keresni a hibát.

2021. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1:chipset driver

2:VGA driver

3:Audio driver


Ez a helyes telepítési sorrend


És mindent a gyárto oldalárol leszedni ((A driver bosster leszedett neked mást is és a háttérbe fut))

2021. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: az xp korszakában még lehet ez volt :D Mondjuk ja, a gagyi laptopoknál még mindig elképzelhető, hogy ehhez kell folyamodni, de manapság a windows 10 legtöbb esetben magától fel tudja telepíteni a drivereket.
2021. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 Ez igaz ,de én felszoktam rakni a gyártóét
2021. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: nem rég raktam össze valakinek egy gamer gépet. Nem emlékszem a gyártójára. A W10 nem ismerte fel a hálókártyát.

DVD meg nem volt a géphez... Mindig van nálam USB-s wifi+driver. Az megoldotta a problémát, mindent letöltött a netről. Még a videókártya drivert is.

2021. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

? akkor nem demo volt

:P

2021. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!