Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnapi napon codoztam mikor...

Tegnapi napon codoztam mikor kíírta a gépem hogy a windows leál azóta gépet bekapcsolom, az alaplap márkkája felvillan utánna fekete kép csak semmi windows logo, biosba be tudok lépni, a gép nem ál le ,valami otlet ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem tud bebootolni.Lehet újra kell telepíteni.Nem ad ki valami hangjelzest a gep amikor bekapcsolod?
2021. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ad ki semmilyen furcsa hangot, ugyanugy indul a gép asrock felirat és feketeség, a gép megy tovább nem kapcsol ki, biosba megnéztem jelzi az ssd-t amin a windows van tehát azzal sem lehet gond, nincs sípolás se semmi egyszer csak kíírta hogy a windows leál, játék közben és onnantol be sem tolt.
2021. ápr. 2. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:

2


Attól hogy jelzi a biosban az SSD-t még nem jelenti azt hogy nincsen semmi baj.Ha nincsen semmi sipolas akkor valószínűleg az SSD-vel lehet baj így a legjobb ha ujratelepited.Azt megkérdezhetem hogy hanyas operációs rendszert használsz?

2021. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
windows 10
2021. ápr. 2. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

4


:D Hat szerintem válts op rendszert mert a 10 az egy katasztrófa.Nekem 8 van de még azt is évente egyszer újra kell telepíteni mert nem tud bebootolni.Meh mindig a Windows XP és a 7 a legstabilabb op rendszer

2021. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja a 8-nak, miota kiadtak az van fent es hibatlan
2021. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Valakinek a Vista jött be pedig az is katasztrófa volt.Egyebkent pontosítva nekem a 8.1 van még,annál szokott velem ilyen előfordulni,nem tudom a 8-al mi a helyzet

2021. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nos pendrivere felraktam egy win 10 telepitot gépbe beraktam inditasi opcio usb ugye telepitot behozza minden szuper de eggyik lemezre se engedi telepiteni formaztam mindet, egy 2 tb-os hdd és egy 250 es ssd van a gépben. hibakod:0x80300024
2021. ápr. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!