Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki aki vett a Computer...

Valaki aki vett a Computer Imperiumnál Asus TUF Gaming laptopot az le tudna írni egy-két dolgot a gépről mert az oldalon nincs minden feltüntetve?

Figyelt kérdés

Pl.:-milyen nyelvű a billentyűzet

-kb. feltöltés után meddig bírja az aksi

-mik kelljenek legyenek a dobozban miután meghozta a futár

-stb..



2021. ápr. 4. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekik írtál, mit válaszoltak?

És amikor mérlegelted magadban a 14 napon belüli visszaküldés lehetőségét ha mégsem lennél elégedett, mire jutottál?

2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ember,én csak szerettem volna tudni azon emberek véleményét akik megvették és, hogy milyen számukra a gép, illetve egy-két dolgot ami nem volt az oldalon.
2021. ápr. 4. 11:25
 3/8 A kérdező kommentje:
De én kérek elnézést, hogy fel mertem tenni a kérdést.
2021. ápr. 4. 11:25
 4/8 Katoonene ***** válasza:

Eddig kettő TUF géppel találkoztam kis időre, egy a Radium, egy a Digiprime oldaláról. Mind a kettő magyar billentyűzetes volt, ahogy nézem az Imperiumnál is azt írják magyar. Szerintem magyar forgalmazó nem fog jelzés nélkül kínai, angol kiosztásút eladni.


Az aksi relatív, ki mire használja, nekem egy 4 és egy másfél éves ROG laptopom van. Akkumulátorra sose figyeltem oda, talán a régebbinél 20%-ot gyengült.


Asus típust anyagminősége miatt ajánlom.


A dobozba megint változó, mi van. Asus papírok, töltő+kábel, laptop biztos kell. Doboz szélén nézni kell a címkét, sértetlen-e

2021. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért feltétel a Computer Imperium? Nem saját gépük, bárhol meg lehet venni, nem értem minek írtad oda.
2021. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyagminőség miatt ajánlod? Haveromnak az 1 éves Asus TUF FX504G jobb zsanérja teljesen megadta magát. Cserélni a kijelző hátlapjával együtt lehet.


Teljesítményben okés a gép, de összeszerelésben és anyagminőségben hagy némi kívánnivalót maga után.

2021. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda,mert hát egyrészt elsősorban onnan szeretném beszerezni a gépet főleg most, hogy kapott pár tíz ezer forint akciót, másrészt meg a gép összetétele miatt.Bár jó lenne még 1-2TB-os HDD az 512GB-os SSD mellé, de ez van.
2021. ápr. 4. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm a hozzászólók véleményeit.
2021. ápr. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!