Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ír no signalt a monitoro...

Miért ír no signalt a monitorom egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Hajnalban hibamentesen kapcsoltam ki a gépem, áramtalanítva is volt, nem volt hozzányúlva.

Ma délben be akartam kapcsolni, a monitorom kiírja, hogy no signal, a gép beindul, minden ventilátor megy.

Pár hete ugyanez volt a probléma, akkor újrapasztázásnál rosszul raktam rá a pasztát. Most megnéztem, jól van rajta, memóriát kivettem és visszaraktam, alaplapi elem szintén. Videokártya szintén a helyén van.

Megpróbáltam a beépített videokártyába bedugni a monitort, ott nem no signalt ír, csak fekete lesz a kép és a monitor ledje villog, tudtommal ennek is van jelentése. Csipogóm meg ilyenek nincsenek, akkor próbáltam volna. Kábel szinte biztos, hogy nem hibás, valami a gépben lesz.

Valakinek van ötlete?



2021. ápr. 4. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Nincs jel, ez azt jelenti, hogy lehet, nincs összekötve rendesen a gépházzal.
2021. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt írja "Check signal cable".

Azért nem gondolom, hogy monitor lesz, mert a gép legutolsó hibamentes kikapcsolása és a hiba felbukkanása között csak pár óra telt el.

Illetve azért, mert legutóbb ugyanez történt szóról szóra (pár hete) és akkor a probléma az elkenődött paszta volt a processzoron, viszont most ez is jól van rajta. Nincs semmi ötletem.

2021. ápr. 5. 15:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alaplapi led folyamatosan zölden világít egyébként.
2021. ápr. 5. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!