Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeillik ez a CPU és ez a GPU?

Összeillik ez a CPU és ez a GPU?

Figyelt kérdés
a Core2 Quad Q9550 es procim mellé szeretnék venni egy videókártyát, én az amd rx 550 es re gondoltam, szerintetek jó lenne mellé? vagy esetleg mit ajánlotok?

#PC #processzor #hardver #Core2 AMD Intel
2021. ápr. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kis filmes, Youtubeos kártya!

Ha ezekre kell akkor egyértelműen jó.

Játékra a RX570 lenne az úgymond elmegy kategória, de mivel a processzor egy őskövület így jó párosítás lehet az RX550-el.

2021. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább gtx 1030 legyen! Az támogatja a jelenleg használatos videoszabványokat hardveresen, így nem kell a procinak küzdenie a dekódolásukkal (vp9, h.265)

Szóval az rx550 ezt még nem tudja. FullHD is már körülményes így.


B opcióként felvetnék egy 7. gen vagy újabb procit. A 2 magosokkal is előrébb vagy, mint ezzel. Az integrált grafika meg már jó benne a 4K hdr lejátszáshoz is. Egy olcsó i3, vagy akár pentium/celeron. Csak nézz utána az iGP-nek, mert az alsóbb kategóriákaban lehet vannak késések

2021. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2#

7. generációs processzorok IGP-je már támogatja ha az RX550 nem?

2021. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó párosítás!
2021. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább gtx 1030 legyen! Az támogatja a jelenleg használatos videoszabványokat hardveresen, így nem kell a procinak küzdenie a dekódolásukkal (vp9, h.265)"

Az RX 550 is támogatja.

[link]

2021. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!