Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lenn PC-re váltanom?

Érdemes lenn PC-re váltanom?

Figyelt kérdés

Még decemberben vettem egy Xbox Series X-et és nagyon is élveztem, de szép lassan meguntam azt, hogy csak játszani tudok rajta.

Most online oktatás alatt, mellett, videóvágással és zenekészítéssel töltöm az időmet az erre nemigazán alkalmas notebookommal.

Úgy döntöttem most hogy lejárt a 300ft-os game passom hogy nem érné meg beújítani, és eladnám a konzolt. Ebből kb. 200 000ft-ot kapok vissza, ha figyelembe veszem hogy még garanciális, nincs sérülés rajta, megvan minden tartozék, play & charge kit van a kontrollerbe és még játékot is tudok mellécsapni.

A laptopom meg ahogy nézt 150-170k körül van.

Milyen konfigot tudnék ebből a 350 ezerből kihozni, ami elég zene és videószerkesztésre, és 1920x1200 60hz gamingre?



2021. ápr. 15. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Most semmiképpen sem, majd ha normalizálódnak az árak.

Esetleg vegyél egy olcsóbb PC-t mellé, de semmiképpen se váltsd le.

Konkrétan 350 ezerből kapni normális VGA-t...

2021. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Semmiképp, pont, ahogy konzolt nem kapni, videókártyát sem. Szóval abszolút nem tudnál összerakni gamer gépet.


Ha nagyon rossz a laptop, akkor esetleg add el azt, pótold ki az árát és vegyél egy erősebbet.

2021. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mehet a videóvágással és zenekészítés.

[link]

2021. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3.Csak éppen játékra édes kevés, oda minimum egy 1660S ajánlott, de inkább 5700XT felé érdemes nézelődni.
2021. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1650-el 800 fps van lol ban. De sajnos nem nekem 😂. Úgyhogy hidd el, bőven elég a 1650
2021. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5.Igen, de nem csak Lol-ból áll a játék.

Nekem 1050Ti-m van szóval tudom mire elég, de van 570 is nálam.

Ha valaki komolyan gondolja a játékot feljebb lép, ezeknél még a konzol is jobb választás játékra manapság.

De hozzáteszem, kínt van egy teljesen új generáció, sokkal erősebb VGA-kal.

Így természetesen nőtt a gépigény is, és nem egy 1650 lesz az alapelvárt VGA.

Igen LOL, CS:GO, R6, DiRT 4, BF1 ezek simán mennek de egy Cyberpunk vagy bármelyik nagyobb AAA-s címre ez édes kevés.

2021. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1660S édes kevés az FHD 60fps-hez.

Most vettem inkább Series X-et, mert az F1 és COD játékokon kívül SEMMI nem volt fix 60fps.

2022. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!