Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért 40 fokos alapjaraton...

Miért 40 fokos alapjaraton csak a biosban a procim Intel pentium dual core e6700 3.20ghz nincs tuningolva ???

Figyelt kérdés
Itt a bios kepe [link]

2021. ápr. 18. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A homerseklet kepe [link]
2021. ápr. 18. 12:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne az a lenyeg a promim mirt ulyen melegvalapjaraton ? A elozo geoemben kb 33-35 fokk kozott volt azvakap ?
2021. ápr. 18. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ? egy 500 Ft-os cpu-ról beszélgetünk erre már egy nagyobb hűtést pénz kidobás venni,(meg a gyári amúgy is elég) egy takarítás újra pasztást persze meg lehet ejteni ha nagyon idegesít ( nem értem hogy miért egyébként) szerintem ez a 40-fok rohadtul nem a vészes kategória.Ja és még mielőtt szét szednéd a gépet lehet előbb érdemesebb lenne elvégezni a 8-osztályt vagy legalább meg tanulni normálisan írni bár azt mondják hogy nem nehéz a gépszerelés de nah, egy ilyen krumpli elég könnyen elcseszi a dolgokat.
2021. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg terhelés alatt 75-80 alatt van addig nincs gond.
2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm amugy friss paszta tettem rá és rezmagos a hűtő ja kicseréltem egy full réz nagy zelman hutore úgy 33 ről indult de fel ment 37 ez még nem gond és ahogy írtatok a 40 sem majd 37 ről 38 majd 39 re és ugrált 40 39.5 között utána vissza raktam a gyári ismét 40 ven ugyan ahogy mondatok nem gond de azért elég fura korában a másik deszkamon kb 35-36 volt alapon és ez egy nem egy atomerőmű 2 magos proci csak a másik gépemben a a amd Athlon II X3 3.3 GHz az alapon 34 egy

nem túl nagy nagy silence réz Magos hűti

2021. ápr. 19. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!