Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopra kötött monitor képe...

Lowride1995 kérdése:

Laptopra kötött monitor képe időnként elmegy majd visszajön. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Asus gl553vw laptopom van (16gb ram,128ssd, gtx960m 4gb, i7-6700) olyan hibát tapasztaltam hogy néha elmegy a kep a monitoromon(acer gn246hl) . Masik monitorom nincs igy tvre rákötöttem a laptopot és ott is elment a kép (hdmi). Újra pasztaztam, drivereket atnéztem, rendszert újra raktam. Lehetséges esetleg alaplap hiba? Ha igen van rá esetleg softwaresen megkeresni a hibát? Vagy esetleg földhurok problema? Minden lehetséges megoldás érdekelne.

Előre is köszönöm.


2021. ápr. 20. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A csatlakozó nem érintkezik megfelelően. Ne mozgasd a laptopot (külső billentyűt, patkányt használj, a laptop legyen lehajtva), az asztalt ne rúgd meg, akkor minimalizálni tudod az előfordulását, de teljesen megszűntetni nem lehet.
2021. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egér billentyüzetet használok. De a csatlakozó mozgatásával nem változik semmi. A probléma hasonlo mint mikor felbontást állitasz. Mint ha nem tudná eldonteni hogy integrált vagy nvidiat hasznaljon.... nvidiara mar probáltam átrakni. Volt aki azt mondta a hdmi-m az integrált kártya használja automatikusan de nem tudom mivel lehetne ezeket kideriteni.
2021. ápr. 20. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kábelt cserélni, szerintem rendbejön tőle.

Esetleg még lehet videókártya driver hiba, ezt az eseménynaplóban ki tudod deríteni.

2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Driver frissítés vagy downgrade
2021. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezeket megcsináltam de semmi 😔
2021. ápr. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!