Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a 2 ram között?...

Mi a különbség a 2 ram között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Most találtam hardver aprón pont olyasmit mint amit keresek kb 10k lenne 8 gb ram a laptopba.

Az egyik 10k, a másik 11k, nem egészen értem miért drágább az egyik??


[link]

[link]



2021. ápr. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az olcsóbb alacsony feszültségű verzió, a drágább "magas" feszültségű (nem úgy magas, hogy 220 Volt, de magasabb a másiknál). Az alacsony feszültségű belemegy minden alaplapba, a magas viszont nem megy bele olyanba, ami csak az alacsonyat tudja.
2021. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és jobb a magasabb feszültségű? :D értem, h nagyobb a fesz.
2021. ápr. 29. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem megy az oldal megint. De a lényeg, hogy vannak laptopok, amibe csak az L megy bele az alacsony fogyasztásuk miatt. Tehát ha a te géped ilyen, akkor az L kell bele. Ennek nézz uzána!
2021. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnézed az alaplapodat, milyen feszültséget támogat. Ha 1.35V-ot, akkor a DDR3L-t vedd, ha 1.5V-ot, akkor meg a sima DDR3-at. Ha 6-7. genes intel lapod van, amire ddr3 foglalatot raktak, akkor mindenképp DDR3L (1,35V), azzal van esélyed hogy nem gyilkolod le azonnal.
2021. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:

A fesz, ahogy az előttem szólók is írják. DDR3L a második: 6-7 generációs Intel procikhoz ajánlva, azok mellé nem tanácsos 1.5V feszültségen működőt tenni. Laptopban előfordul olyan lap hogy nem DDR4 ramokkal van szerelve.

Tehát: 4 vagy korábbi generációs proci: Amelyik olcsóbb. 6-7 generációs procik: Csak 1.35V-s ramot vegyél ha DDR3-as az alaplap.

2021. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!