Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gpu integrált akkor...

Ha a gpu integrált akkor lehet bele tenni ramot?

Figyelt kérdés

ha számít intel uhd 630

elvileg nem írja a pcm, hogy 2x4 es vagy 1x8 as van e benne.

és MSI Alaplap S1151 H410M-A PRO Intel H410



2021. máj. 3. 08:40
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%

hasznalj valami jo progit hogy megtud ramod milyen


CPU-Z, Aida, Speccy

2021. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
67%

amugy mi a gondod? Egy igp nem sokra kepes legalabbis ez a 630, legbrutalisabb rammal parositva sem


bios (uefi) ben tudnal allitgatni ramot az igp hez, de nem lenyeges annyira, vagyis ha valami nem fut akkor magasabbra allitva sem fog mivel az igp vel van a baja nem a vram mennyiseggel/sebesseggel

2021. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

[link]


Alaplap gyartoi honlapjan nezelodj, toltsd le a kezikonyvet es olvasgasd benne kell legyenek a biosbeallitasok


a bios t is frissithetned ha nem a legfrissebb


ha nem dual a ramod, akkor valtsd le egy KIT re ha gondolod es teheted


bar attol fugg ha minden masra jo ezzel a valtassal se feltetlen lenne jo arra amire most sem, de amugy nagyjabol duplazza a "teljesitmenyt"

2021. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem elég ha a 630 am elviszi a gta onlinet nem vagyok gamer ez az 1 játék van a gépen.


Meg pipáztam a commenteidet de nemtudom milyen géped lehet de 2 gép közül választottam ami belefért a keretbe. azért választottam a 630 at mert olcsóbb volt a másiknál meg mindemből jobb van benne.


pl a mostani ba i5 10400-as van de a másikba i5 9400f . ebbe 630 a másikba nvidia geforce gt 710

2021. máj. 3. 09:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg nem az a bajom, hogy nemfutnak a játékok hanem az, hogy ha már nincs sajátja akkor kevés neki a 8gb ddr4
2021. máj. 3. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs sajat memoriaja, a ramot hasznalja azt a 8gb ddr4 ramot ami a gepben van.
2021. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves #6 mennyire értetted félre a kérdést?
2021. máj. 3. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:

A kerdesedre adott sajat kommentedre adtam valaszt miszerint "ha elfogy a sajat memoriaja ..."

Nincs neki sajat memoriaja!


Masreszrol aida64-el megnezed szoftveresen hogy milyen felosztasban van a memoria vagy pedig leveszed a gep oldallapjat es szemrevetelezed.

2021. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én azt írtam "ha már nincs SAJÁTJA akkor kevés a 8gb ddr4" vagyis akarok több ramot tenni bele mert a gépét fogyasztja mert nincs sajátja.
2021. máj. 3. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A 8 giga valóban kevés játszani manapság már, pláne ha a video is abból gazdálkodik. De bármennyi memóriát teszel is az alaplapba, a video akkor is csak annyit fog használni, amennyi a bios-ban be van állítva neki. A több memória a windows és az egyéb programok futásában fog meglátszani.
2021. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!