Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemnek mi baja van?

A gépemnek mi baja van?

Figyelt kérdés
Vettem bele új vga-t és új tápot. És a vinyóból nem tudtam kihúzni a tápot mert nem értettem, hogy működik ez pontosan. Utána felhívtam a számítógép szerelőmet és azt mondta húzzam szét az egész fő vinyot az alaplapbol is kihuztam utána megtaláltam, hogy hol lehetne a tápot kihúzni belőle. Utána kivettem a tápot, betettem a másikat + az új vga-t. Be is töltött minden. Viszont bot hiba lépett fel és nem érzékelte a gép a fő vinyot amin a win 10 van. Utána felhívtam megint. És azt mondta, hogy biztos felcseréltem a 2 meghajtót. Azt azért nem jó. Pedig egyáltalán nem, kép az van tehát tutti, hogy jó a vga. Azt mondja lehet, hogy csak egy 10 perces munka lenne. Azt a vinyot is gondolom ugyanoda dugtam vissza ami az alaplapban volt bent mivel szerintem az az egy olyan bedugos cucc van arra felé. Mégis miért nem érzékeli vagy mit tudnék tenni. Nem akarok megint 5-8 ezer forintokat fizetni amiatt mert át baszott...

2021. máj. 6. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hozzá nem értésed miatt fogsz 5-8 ezer forintokat kibszni az ablakon. Próbálj meg egy CMOS resetet.
2021. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nameg bios-ban nézd meg, hogy látja-e a meghajtót. Ha nem, akkor ellenőrizd újra mind a sata adatcsatlakozót, mind a sata tápcsatlakozót!
2021. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd át egy hozzáértő ismerősödet akiben megbízol. Sajnos nem értesz hozzá.
2021. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kétlem hogy azt érti, hogy csináljon CMOS resetet... vedd ki az alaplapból a angy gombelemet pár percre és tedd vissza.
2021. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!