Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Különböző DDR4-es RAM-ok...

Különböző DDR4-es RAM-ok egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy Kingston Fury Hyperx 8GB 2133Mhz 1.2V CL14 DDR4-es RAMOM, szeretném bővíteni egy ugyanilyennel, de már nem forgalmazzák. Több helyen olvastam, hogy a különbözőek nem mindig működnek együtt jól. A sávszélességet is kiszeretném használni. Szeretném, ha hűtőbordás és középkategóriás, megbózható márkás lenne. Nem szeretnék fölöslegesen fizetni, de tönkre tenni se. Dual jó lenne ha működne. Valaki tud ajánlani egy hasonlót?

2021. máj. 9. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Tönkremenni nem fog, max nem megy dualban, vagy besípol. De a DDR4-nél már nem akkora gond. Bár a 2133 MHz-eset én inkább lecserélném egy gyorsabbra, ha az alaplap és a proci is tudja.
2021. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hűtőborda csak díszlet egy RAM-on.
2021. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hardverapro.hu


eladod es veszel egy uj KIT et akar szinten hasznaltan


procid lapod birna jobbat?

3200 as eleg elterjedt pl de akar megnagyobbat is vehetsz

hasznalni tudod majd csak max nem olyan gyorsan

persze ha valami elterjed tipusrol van azo nem valami kulonlegessegrol amivel nwgyobb aznesely gondokra, foleg a nagyon ismeretlen nevu olcso kispeldanyszamuakkal

2021. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, lehet akkor eladom, hol tudom megnezni, hogy mennyit bír a proci meg az alaplap?
2021. máj. 9. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Honlap
2021. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyiért menne el szerintetek?
2021. máj. 9. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hardverapró.hu
2021. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utánna néztem a procinak meg az alaplapnak, a support résznél mindkettőnél 2133 és 2400 van írva. Gondolom ez azt jelenti, hogy csak azokat támogatja. Ebben az esetben is megéri lecserélni a 2400-asra?
2021. máj. 9. 20:45
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha 2400 at tamogatja miert ne?

meg jobb idozitesut is valaszthatsz hanarkeretedbe belefer es akkor megjobb lesz


ez nem nagy anyagi kiesest jelent


de rajtad all

2021. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okes, de ha nincs a listan, az nem azt jelenti h nem támogatja? Fölöslegesen nem akarok csucsszuper ramot venni.
2021. máj. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!