Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TUF GAMING A520M-PLUS alaplap...

Gopa kérdése:

TUF GAMING A520M-PLUS alaplap használható Ryzen 5 1600-as procival ? Csak mert a gyártó oldalán nem szerepel a támogatott processzorok között, viszont foglalat szerint kompatibilis lehet.

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben az alaplap processzortámogatási listáját kell nézni, azonos foglalat mellett is lehet inkompatibilitás.

Itt találhatsz egy táblázatot, hogy melyik chipset mivel kompatibilis:

[link]

2021. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már nem támogatja. A 450-es széria volt az utolsó ami támogatja az 1000-es Ryzent. Nekem is ilyen lapom van, a legjobb szerintem, mert egészen az 5000-es szériáig mindent támogat. 1600X van most benne, aztán ha lemegy az áruk használtan (nekem nem ér 60k-t egy 3600X), valamikor évek múlva, majd csere.
2021. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elvileg mehet a legtobbel aminek listajan nincs, de ertelem szeruen hivatalos tamogatas nincs hozza

1000 szeria amugysem volt a legjobb, erdemes levaltani, hasznaltan nem olyan nagy gond eladni, venni

2021. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!