Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekkel a specifikációkkal...

Ezekkel a specifikációkkal képes futtatni a gépem a HOI4(Hearts of Iron 4)-et?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkoztam egy laptop vásárlásában és most lett is egy Lenovo és arra gondoltam pár játékot letöltök, de ha nem bírja nem is pazarlom a letöltésre az időmet. Na szóval a processzor az egy AMD Ryzen 5 4500u, 8GB RAM és lehet nem pontosak az információim de egy integrált AMD Radeon Vega 6 van benne. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megadod a hardvereket, és tapasztalatok alapján ad egy táblázatot.

De emellett érdemes a hozzászólásokat is nézni, mivel lehetséges, hogy a táblázatban feltüntetett adatok eltérnek a valóságtól.


Viszont nekem az a tapasztalatom vele, hogy ahhoz képest, hogy kisebb játéknak számít, még középkategóriás számítógépeken sem fut élvezhetően, max alacsony grafikai beállításokkal.

2021. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Mennie kell. Nagyon kicsi a grafikus igénye, minimális 3D van rajta. A proci meg egész jó. Azt gonfoltam volna, hogy ez iylen bármennyi magra skálázódó játék, de sajnos nem 😃 pedig azt a 6 magot jól kihasználhatná ez a szimulációs játék. 1-3 szálon dolgozik csak. A lénseg az, hogy nem lesz érezhető hátrányod egy asztali géphez viszonyítva. Lehet a grafikában nem a legmagasabb beállítás lesz, de a felbontás mehet natívan (gondolom 1080p). 2017-2018-ig igazándiból minden játék játszható. Kompromisszummal. Egész jók az AMD VEGÁk
2021. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!