Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek van annak mi a vélemény...

Akinek van annak mi a véleménye a Logitech G502 Hero vezetékes egérröl?

Figyelt kérdés

Nekem az árához képest csalodás volt. Szerintem a gőrgő nagyon rossz és nagy kezeim vannak így szerintem alapból se ez a megfelelő egér számomra, viszont a "sniper" gomb elérhetetlen így. Jobb kapcsolto is kaphatott volna és nagyobb gombfelületet a véleményem szerint, mert sokszor nyomom meg véletlen a másik gombot. A szenzorját meg bizonytalannak érzem sokszor és idegen az egész egér. Valamint iszonyat nehéz. Illetve a G hub se egy túl jó szoftver szerintem.


kb 1 éve van már meg



2021. máj. 21. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Logitech mániás vagyok, de nekem már az alap 502 is ellenszenves volt. A design, az ergonómia, és az iszonyatos súly egyaránt.
2021. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen egeret tudnál ajánlani ez helyett? Amugy nekem tetszik a kinézete, csak lehetne hosszabb, meg valahogy jobb szenzorja. De nem gondoltam volna, hogy ilyen lesz.
2021. máj. 25. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!