Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cserén kívül lehet még valami...

Cserén kívül lehet még valami megoldás?

Figyelt kérdés
Teszteltem a ramjaimat amit dual chanel kiszerelésben vásároltam 32gb együtt hibáznak memtest 86+ ban csupa piros viszont egyenként semmi hiba. Amd-s az alaplap msi b550-A pro.

2021. máj. 24. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha garanciás vidd vissza és csere. Ennél jobb megoldás nincs. Lehet, hogy széria hibás.
2021. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik slot párosba rakod, mindenhogyan hibázik?

Másik gépben is hibázik?

2021. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyedül mind kettő jó de igen pàrosban mind két slotban hibázik vagyis dual chanelben,egymás mellettiben még nem próbáltam.
2021. máj. 24. 11:21
 4/10 A kérdező kommentje:

1/


Akkor is hibának számít ha külön külön jók csak együtt nem?

2021. máj. 24. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Dual chanel kiszerelésben nem kéne hibázniuk. Viheted vissza
2021. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


de akkor hibának számít?Mert nehogy az legyen abba kötnek bele,hogy single chanelbe egyenként meg jók.

2021. máj. 24. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a dual chanel kiszerelésű ramok együtt már tesztelve lettek mielött csomagolták volna őket. Szóval nem mondhatják hogy külön külön jók, együtt kell jónak lennie. Én külön vettem 2 ramot singel chanel kiszerelésben és nálam megfelelően működnek. Max ott is letesztelik őket egy más konfigba, ha ott is hibázik akkor tényleg a ramokkal van gond.
2021. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoszinu hibasak

de megeshet hogy lappal (is) van valami gond


lehet szeria hiba is ha ujbol hibas lesz amit cserelnek


mas rammal jo lenne kiporbalni dualt


letesztelni procit is valamikor (ami lap teszteleset is magacal vonja)

2021. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap óta már annyit próbálgattam meg annyit bios reseteltem most bármelyik slotba rakom bár mennyi ramot el sem indul a gép csak három síp jel ami videokártyára is utalhatna de valószínű memória hiba jelzés .A lapon az EZ led elakad a boot jelnél.
2021. máj. 24. 18:23
 10/10 A kérdező kommentje:
az a fura míg nem kezdtem el ellenőrizgetni fel sem tűnt a ram hibázás csak nagy ritkán volt kék halál kernel power hibával akkor kezdtem el nyomozgatni,meg néha ez a három síp jelzés akkor még a videokártyának tulajdonítottam mert azt olvastam valahol.
2021. máj. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!