Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX One X-et vagy Series S...

XBOX One X-et vagy Series S konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Első konzolom lenne. Annyit tudok csak hogy papíron a One X teljesítménybe erősebb mint a Series S.
2021. máj. 24. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem erősebb. Ha újabb játékokkal is akarsz játszani, kkor Series S , ha nem akkor One X. Bár szerintem felesleges megvenned az One X-et ,mert a Series S teljesítményben, árban kb.ugyanannyi.
2021. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen a Series S-be érdemeseb befektetni szerintem, mivel az új játékokat már nem sokáig fogják One X-re kaidni. Ami mondjuk hátrány Series S-be az, hogy nem viszi a lemezes játékokat, így csak digitálisan tudsz hozzá játékot szerezni, ami azért gond, mert így a használt játék vétel se lehetséges.
2021. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
PS5 Digitális verzió.
2021. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Series S az új generáció, én személy szerint azt választanám. Nekem csak egy 360-om van amit nem is használok, de van ezzel egy példám: Amikor a GTA V megkapta az fps nézetes frissítést akkor azt 360-ra nem volt elérhető de ONE konzolokra igen. Tudom nem nagy dolog de nekem b*ssza a csőröm.


Valamint még ott vannak az új generációs PS-ek bár szerintem te direkt hagytad őket ki a kérdésből, bár azokat is megfontolnám.

2021. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Nekünk van mindkettő itthon, de igazság szerint egyelőre ANNYIVAL nem tűnik erősebbnek a Series X.

Persze, 4K felbontás, meg minimálisan gyorsabban betölti a játékot, plusz pár extra grafikai effekt. Elképzelhető, hogy a később érkező, belső stúdiós játékoknál már sokkal nagyobb lesz a különbség.

De ha neked elég a Full HD felbontás, és nem szoktál lemezes játékokat venni-eladni, akkor teljesen jó választás a Series S. Ha meg még a Game Pass-re is elő tudsz fizetni, akkor meg egyenesen a legjobb ár-érték arányú konzol a piacon.

2021. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Xbox series S-et vennék mert az újgenerációs játékkonzol ezért arra tovább fognak megjellenni az újjabb játékok
2021. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha használtan kapsz nagyon jó árban egy One X-et, akkor az lehet jobban megérné neked, ha csak régi játékokkal akarsz játszani.
2021. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!