Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöltés közben lefagy a gép,...

Letöltés közben lefagy a gép, mitől?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek bármit letölteni (kábeles internet) és az is mindegy, hogy honnan akkor megfagy a kép de hang van továbbra is. Gép nem reagál semmire csak a kikapcsoló gombra. Online játékok spontán crashelnek de akkor a gép nem fagy le. Teljesen véletlenszerűen de általában a letöltések 5-10-15 perc múlva fagyasztják ki míg a játékok akar mennek 1 órát is. Mitől lehet ez?


Alaplap: gigabyte ga-p55-ud3l



2021. jún. 5. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet memória hiba, videó kártya de az is lehet hogy malware van a gépeden. Töltsd le a malwarebyte-ot.
2021. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem SATA kábel hiba lehet vagy HDD/SSD cella hiba. Nem hiszem hogy az internet miatt fagyna le. Lehet jobban megterheli az írás a HDD/SSDt. Másik HDD/SSD-vel próbáld ki.+ másik SATA kábel.
2021. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 SSD, 2 HDD van a gépben. Teljesen mindegy melyikre töltök egy idő után kifagy. Vírusírtót lefutattam már egy teljes vizsgálat kereten belül de semmit nem talált. Tulajdonképpen 2-3 hónapos Windows van rajta 3 játékkal és néhány film és zenével tehát agyon sincs terhelve.
2021. jún. 5. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Vírusó nem biztos hogy megtalálja a malwaret. Nekem a kapersky nem találta meg de malwarebyte igen. Ha az nem segít memóriateszt, esetleges valamilyen kontakt hiba vagy rosszul installált driver vagy hardware stb... Milliárd oka lehet
2021. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Rendszertelepítés után tehát hónapokig jó volt, és csak most kezdett

fagyogatni?


1. Ez egy jó régi alaplap.

Púpos kondenzátor nincs rajta?


2. HDD-k kondíciójára mit ír valamelyik háttértár diagnosztikai program?

[link]

[link]

stb.

2021. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakori win10-es bug, hogy a nagy hálózati forgalom irreálisan sok erőforrást visz el. Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni.
2021. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hdd sentinel szerint minden 100%.

Semmi fizikai sérülés nincs az alaplapon. Videokartya illetve a processzort is teszteltem de egyik sem éri el a 80 fokot. Megpróbálom újra telepíteni a windowst.

2021. jún. 5. 20:00
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Újabb/régebbi LAN driver-t próbálgatnék még.

Windows 10 automatikus driver frissítője néha nem a megfelelőt telepíti.


Ebből a lapból többféle kiadás (revision) is van, kétféle LAN chip-pel (RTL8111D és RTL8111E)

[link]

2021. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!