Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad hangot az átalakí...

Miért nem ad hangot az átalakítóval az új headsetem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy egy új mikrofonos Jack dugós fejhallgatót aminek egyetlen Jack kimenete van. Mivel PC-vel használnám, így rendeltem hozzá külön átalakítót is, hogy a hang és mikrofon bemenetet is tudjam csatlakoztatni (később kiderült hogy a doboz is tartalmazta). Mivel az az eredeti ezért a dobozban találhatót használom inkább, viszont abba a problémába futottam sem az első, sem a hátsó panelba ha az átalakítóval dugom be, akkor nem ad hangot. Érzékeli, hogy csatlakoztattam valamit, viszont sem hangot nem ad, sem pedig a mikrofont nem érzékeli. Ha az átalakító nélkül csak a sima Jacket dugom be egyedül, akkor működik rendesen a hang (elöl és hátul is). Mi lehet a probléma? A fejallgató típusa Corsair HS35.
2021. jún. 9. 20:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Időközben sikerült megoldani! :)
2021. jún. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!