Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Xbox Series X és S kb....

Az Xbox Series X és S kb. mely videókártyákkal egyenértékű teljesítményű?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az rtx 2080al
2021. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt hallottam. Illetve, hogy feldolgozó egységek tekintetében az RX 6800-tól alig van elmaradva.
2021. jún. 10. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az S az inkább 6700 és alatta, az X az 6800 szint.
2021. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Durván megnőtt a jelen gen konzolok teljesítménye. Ma már tényleg nem lehet a teljesítményre panasz. Persze a PC ipar gyorsan fejlődik és nem lehet tudni, hogy milyen VGA-k és CPU-k lesznek 2-3 év múlva, legfeljebb lehet kiadnak ezekből a konzolokból is egy "Pro" változatot, ha már nagyon elhúznak a PC-k.
2021. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elején mindig nagy az ugrás, aztán pár év alatt ér el oda, hogy a PC-s középkategória beéri.
2021. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
TeraFlops alapján az S 4tflop vga és 10gb ram az X 12tflop vga és 16gb ram, az háromszoros teljesítmény különbség. A 6800 azért nem 3x annyi, mint a 6700. Az S nagyon sokszor akár 900p-re vagy 720p-re is leskáláz, hogy meglegyen a framerate. Én ezt tudom, tőbb videóban és cikkben is szó volt arról, hogy lényegében a Series S gyengébb, mint egy One X. Persze új a proci és gyorsabb a ram is, de furcsa mód a One x tud 4k-t, de a series S 1440p-re van kihegyezve (ha nem tudja tartani 1440p-ben a 60fps-t, akkor leveszi a felbontást, míg a Series X natív 4K).
2021. jún. 11. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a 900p gyakorlatilag egy játék ha jól emlékszem és az is 60fps módban. A Series S erősebb mint az One X abban a pillanatban, hogy bármilyen nextgen effektet kell nyújtani. Lásd Cyberpunk még One X-en is egy szemét, az S pedig simán futtatja. Az One X csak azért tartja a tempót mert kiderült, hogy még akár 2 évig nem lesz igazi generációváltás és minden játékot alapból az előző genre fejlesztenek.

Természetesen ha csúcskategóriát akarsz akkor a Series X az opció, de jelenlegi játékoknál ha csak egymás mellé nem teszed a két géped elég nehéz bármilyen különbséget felfedezni.

2021. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodom most egy Series S vételében. A GamePass-al egy csomó játékkal tudnék játszani.
2021. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!