Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 láball is elmegy?

3 láball is elmegy?

Figyelt kérdés

sziasztok ma az új cpu hűtőmet

akartam felrakni, mikor az egyik kis láb eltört. (arctic freezer 7 pro) Most vissza raktam és így 3 lábbal áll de nem merem így elindítani a bal felső tört el. (kezdő vagyok ezért meg nem nagyon értem) esetleg ezt a lábat lehet pótolni? Válszokat előre is köszönöm.


2021. jún. 10. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Cseréld LE

:)

VAGYIS NINCS Hüttökontakt

2021. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
frerde
2021. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog jól felfeküdni a proci hátára, könnyebben alakul ki légrés köztük. Ettől még előfordulhat, hogy működni fog, mert olyan nagyon azért nem melegszik fel a proci, főleg ha nem nagyon mennek processzor-terhelő programok.

Mivel az egyik felső tört le, a hűtő súlya pont eltávolítani igyekszik a processzortól. Ha fekfő ház lenne, akkor legalább a súly továbbra is merőlegesen nyomódna a processzorra, bár akkor is jobb, ha egyenletesen van meghúzva a négy sarka.

2021. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha az alábbi linken lévő kis patentről van szó, azt lehet helyettesíteni pici csavarokkal.

[link]


Én úgy jártam egy hasonló AC hűtőnél, hogy elvesztek ezek az kis izék.

Műszerész voltban vettem, kis pici csavarokat, meg alátéteket valami kemény 150 Ft -ért. :D És azzal fogattam fel a kertet. Persze sajna az alaplapot ki kell hozzá szedni, ha csak nem valami komolyabb házad van, amin ki van vágva a CPU alatti rész.


Maga a 3 és fél Euro nem lenne drága a pótalkatrészért -ha épp lehet kapni-, csak sajnos a szállítási díj valami horror. Új hűtőt lehetne venni az árából.

2021. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!