Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Radeon hd 7670m videokárty...

Amd Radeon hd 7670m videokártyát cserélném nagyobbra mert elég kevés az 1gb ramja,tudom-e bővíteni mivel és hogyan?

Figyelt kérdés
Bus interfésznél a gpu-Z azt írja PCI-express ebből gondolom, hogy cserélhető,javítsatok ki ha ez nem igaz.Ha nem cserélhető, akkor légyszíves adjatok tippet mert már az Age of empires 3 (régi) is szaggat.

#laptop videokártya csere,tuningolás.
2021. jún. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Laptop típus nélkül passz, de nem valószínű, hogy cserélhető. Ha jobbat szeretnél, az egész laptopot cserélned kell.
2021. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sorry ,igen ezt kihagytam ,ez a laptop egy Dell Inspiron 3721 I5-3317U AMD Radeon HD 7670M 1GB.
2021. jún. 21. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy gyors kereséssel úgy nézem, hogy nem cserélhető a GPU, az alaplapra van forrasztva.
2021. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kerestél rá?sajnos én sehol sem találtam róla semmit, külföldi forumokon is csak ellentétes infókat kaptam róla.(bővítésről ramról stb)Egyébként van benne egy alaplapi videokártya is.Szerintem az tényleg rá van forrasztva.
2021. jún. 27. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:

iFixit-es szétszedős képek.

[link]

Az alaplap jobb oldalán van egy nagyobb chip és körülötte négy kisebb. Illetve a chipek nincsenek ott, mert

1) ez a hátoldala, de látszik a lábak forrasztása

2) ezen a lapon, mint később látszik is, nincs Radeon. Ez az elrendezés eléggé egy forrasztott videókártyára utal. A CPU (amibe a másik gpu integrálva van) az, amin a vas lefogató van. (Illetve az szintén a hátoldala.)

Az eleje pedig itt látszik:

[link]

Mivel ez pont olyan modell, amin nincs radeon, ezért üres a helye, de ott lenne.


Ha pedig cserélhető lenne, akkor egy olyasmi foglalat lenne rajta, mint a memóriának, csak nagyobb. MXM a neve, ezen a lapon bal alul látható:

[link]

Egy MXM-es kártya pedig pl. így néz ki: [link]

2021. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igen! Te nagyon tudod ezeket a dolgokat,köszönöm hogy vetted a fáradságot és utána néztél. Még ha nem is jó hír.
2021. júl. 11. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!