Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iMac számítógépek megérik...

Az iMac számítógépek megérik az áraikat és hogy működnek?

Figyelt kérdés

Képeken mindig azt látom, még kicsomagolós videókban is hogy maga a gép az a monitor lenne és azt be kell dugni a konnektorba és működik is?

A csomag tartalmában a monitor lenne maga az egész számítógép?

Mennyire éri meg az árát? Kinéztem egyet ami pont rózsaszín és legtöbb helyen 619.ezer valahány forint lenne? O_O Mi abban annyi most nem provokálás hanem tényleg érdekel mert felkeltette az érdeklődésemet és még ennyiért is szívesen vennék ha tudnám megéri e.

Volt több mobilom de szívemhez nőtt az iphone és ha már gépből is lehet akkor nem sz*rozok. De elég drágának találom egy számítógéphez.

Hogy van a működése ha ez csak egy monitor és nincs hozzá gépház?

Milyen operációs rendszere van? Van benne ilyen menü mint a windowsban? Mennyire lesz más mint egy sima windowsos gép?

Van itt olyan aki birtokol ilyet esetleg és megosztaná a tapasztalatait ezzel a számítógéppel?


[link]



2021. jún. 20. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az M1-es MacMini ugyanezt tudja feleennyiért, csak monitor nélkül. De gondolom 300 000-ért csak lehet már venni egy 4k-s monitort amit átfújsz rózsaszínre :D
2021. jún. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem, nem érik meg, de a szoftvert valahol ki kell fizetni.

[link] jóval olcsóbban is kaphatsz hasonlót. A kérdésed alapján nem profi felhasználás a cél amúgy sem. Játékra jobb is lesz a win.

2021. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem éri meg.

Én is nagyon szemezek egy Mac-kel, de az az igazság, hogy nem tud semmi olyasmit, amit egy átlagos gép ne tudna. Én feleannyiból összerakok magamnak egy gépet, mint amennyibe a Mac kerül, és teljesítményben ugyanazt kapom.

2021. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra akarod használni hogy megnézd a facebookot meg az emailjeidet elovlasd, esetleg irodai szoftverekkel pötyögj néha akkor nem éri meg.

Professzionális felhasználásra talán.

2021. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én grafikusként és videó szerkesztőként kb 10 éve használok imac-et, nekem megéri. Természetesen alap felhasználói szintre felesleges lenne, de munkához ideális.
2021. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Én is ismertem egy grafikust aki meg volt buzulva az Apple-ért. De mindenhova külső merevlemezzel járkált mert a gyári picsafüst méretű tárhely már semmire nem volt elég hogy a munkáit tárolja, meg azon eszelt, hogy egy külső vidkarit is be kéne szerezni, mert a Macbookja már nagyon kehhes ha komolyabb grafikai munkákról van szó, fejleszteni nem fejleszthető nyilván, mivel Apple, új 600ezer Ft-os gépre meg nem volt neki pénze. :D


Ennyire éri meg.

2021. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(aki esetleg abba kötne bele ez még a vidkari árak brutális árfelverése előtt volt)
2021. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek mi éri meg nagyon relatív.

Egy általános mezei uzernek valószínű nem éri meg az iMac. Magyarországon egy grafikusnak, fejlesztőnek is el kell rajta gondolkodni, mert itthon nem amerikai a fizetés, de az ár több mint ha ott vennéd.

Nyilván ha iOS fejlesztő vagy, esetleg macOS-en elérhető a szoftver amivel dolgozol és nem kell hitelből gépet venned, mert jól fizetnek akkor megéri(/heti), bár lehet jobban jársz egy mac Mini + monitor kombóval.

Bárki akár mit mondhat az Apple gépek elég jók, csak nem a mi pénztárcánkhoz vannak tervezve. Nyugaton ez "semmi extra". És igen azzal is kalkulálni kell hogy nincs videokártya upgrade, csak az új "M22"-es gép 750000Ft-ért, a régi meg kuka itthon (amcsiba ugye ez is úgy megy ha visszaviszed a régit kapsz majd 100eFt kedvezményt az újból).

2021. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!