Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltud szívódni a proci hűtő...

Feltud szívódni a proci hűtő paszta?

Figyelt kérdés
Pasztázás után észrevettem hogy maradt a kezemen belőle és elég sokmindent összefogdostam mire felismertem a kezemen a cuccot. Olyan kérdésem van hogy aki ért ezekhez az anyagokhoz, ez feltud szívódni vagy ott marad a cuccon örökre? Nem találtam erre való leírást sehol. Arctic MX 4 proci pasztát használtam

2021. júl. 1. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szívódik fel, de le tudod törölni, ha valamin ott maradt.
2021. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne kenjed intim testtájaidra. Nem bőrápoló krém ez..
2021. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő keresőszavakkal rákeresve:

[link]

az első találat:

[link]

a termék biztonsági adatlapja a gyártó hivatalos oldalán, amiből kitűnik, hogy a fő összetevők:

* Metil-szilikon (CAS: 63148-62-9) - ez egy olajszerű anyag, ami idővel veszít nedvességéből

* Alumínium-oxid (CAS: 1344-28-1) - ez szilárd, fehér por

* Gyémánt (CAS: 7782-40-3) - ez is szilárd, porszerű anyag

szóval nem, nem szívódik fel, hanem a tárgyon marad, amíg le nem tisztítod vagy le nem kopik magától.


#2: ;) A szilikonolajat használják kozmetikumokban és síkosítógélekben is.

2021. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a lánynak gyorsan el fog menni a kedve, ha meglátja a síkosítószer helyett használt alumínium-oxidos hűtő pasztát..

Hiába mondogatja majd hogy nem szívódik fel... :P

2021. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó csak nemtudom min kentem szét :D De gondolom az látszódna ha nem is szárad meg
2021. júl. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!