Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legtöbb gamer-t miért a...

A legtöbb gamer-t miért a gagyi világítós perifériák vonzzák?

Figyelt kérdés
Van egy Zowie FK1-B egerem, egy Varmilo VA109M billentyűzetem, egy Audio Technica ATH-M50x fejhallgatóm. Ezek közül egyik sem ilyen villogós RGB-s cucc, mégis nagyon drága és profi eszközök. Szerintem mindegyik sokkal jobb, mint valami kimondottan "gamer" periféria, amin mindenféle fények vannak meg ilyen futurisztikus kinézete van. Szerintem ezek a gamer cuccok kifejezetten taszítóak és gagyi hatást keltenek. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. júl. 11. 17:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Miben? :)
2021. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
38%

Nézd és sírj:


[link]

2021. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
50%
Kőkemény pofára esés, he-he-he-he-he! :)
2021. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nincs Zowie-m, csak kivancsi vagyok miert kerul 2x annyiba a Logitech. De meg mindig nem latom :)
2021. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
30%
Vak vagy, vagy nem tudsz olvasni, vagy a n g o l u l nem tudsz? Bszdmeg, a Logitech egy vezeték nélküli egér, ami vezetékes üzemmódban is használható, még ABBAN is veri a kínai hulladékok! :D
2021. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
30%
Oke, hogy veri, de miert kerul 2x annyiba?
2021. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem kínai hulladék, hanem minőségi svájci termék? Miért kerül az Apple telefon négyszázezerbe, mikor ötvenezerért is lehet telefont kapni...? Ezt ti sosem fogjátok megérteni, a ti szintetek a Huawei telefon, meg a Suzuki a mi autónk, meg a McDonald's, Borsodi, az élet habos oldala, stb. Mivel lehetőségetek sincs rá, hogy kipróbáljatok valami minőségi dolgot, ezért el sem tudjátok képzelni, hogy mit jelent minőségi dolgokat használni.
2021. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Bszdmeg, a Logitech egy vezeték nélküli egér"

Tessék, le is írtad. Nyilván a vezeték nélküliség egy drágább technológia, persze, hogy kétszer annyiba kerül emiatt...

Egyébként meg ez új nekem, hogy a Zowie kínai hulladék.. Nézd már meg az esport statisztikákat, CS:GO esportban pont a Zowie dominál, Logitech-et meg elég kevés esportoló használ. :D



De ha nincs kedved rákeresni, akkor itt van:

"Zowie absolutely dominates the pro CSGO scene with their mice. Their products are being used by just under half of all professional players, with the EC2 boasting the most impressive stats."

2021. júl. 11. 20:23
 19/39 anonim ***** válasza:
50%
Engedd el, fogalmatlan Logitech fan... Aki azt mondja a Zowie-ra, hogy kínai hulladék, annak nem sok köze van az egerekhez. Nem a csilivili kinézet dönti el, hogy jó-e az egér, hanem a szenzora és a fogása.
2021. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Egyébként vicces, mert pont Logitech-ről váltottam Zowie-ra. (sokkal jobb :D)
2021. júl. 11. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!