Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legtöbb gamer-t miért a...

A legtöbb gamer-t miért a gagyi világítós perifériák vonzzák?

Figyelt kérdés
Van egy Zowie FK1-B egerem, egy Varmilo VA109M billentyűzetem, egy Audio Technica ATH-M50x fejhallgatóm. Ezek közül egyik sem ilyen villogós RGB-s cucc, mégis nagyon drága és profi eszközök. Szerintem mindegyik sokkal jobb, mint valami kimondottan "gamer" periféria, amin mindenféle fények vannak meg ilyen futurisztikus kinézete van. Szerintem ezek a gamer cuccok kifejezetten taszítóak és gagyi hatást keltenek. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. júl. 11. 17:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
37%
Kínában rakják össze, de a technológia és a minőségbiztosítás svejci, és ez a nem mindegy. De ezt te sosem fogod megérteni.
2021. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Hát pedig az előző Logitech G302 egerem elég gagyi volt érzetre és teljesítményre is a Zowie egeremhez képest, na de én nem győzködni akarlak arról hogy melyik a jobb (mert már kiderült hogy nem éppen vagy benne a témában), ha neked jó a Logitech akkor használd, én pedig valószínűleg következő egérnek is Zowie-t fogok venni.
2021. júl. 11. 20:58
 33/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miért vagyok lepontozva. Van Logitech, Zowie és Razer egerem is. Mindegyik ugyanolyan jó. Hiába pontoztok le, akkor is így lesz.
2021. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
22%
32, miért is nincs benne a témában? Azért, mert te azt írtad? Én meg azt írom, hogy te nem vagy benne a témában. Akkor én győztem? Ne legyél már jobban kisgyerek, mint amennyire vagy!
2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Mert aki azt írja a Zowie-ra, hogy kínai hulladék, az mennyire lehet benne a témában?

Aztán beküld egy összehasonlítást, ahol azért kap több pontot a Logitech mert vezeték nélküli és van szoftvere... :D

2021. júl. 11. 21:05
 36/39 anonim ***** válasza:
20%
De nem azért kapott, ne hazudjál, mert hazudni becstelen, jellemtelen, gerinctelen dolog. Nyilván megértem, hogy az angollal gondjaid vannak, de a számok szabvány arab számok, azokat csak össze tudod hasonlítani!?
2021. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Te nem az a keresztény faszi vagy aki privátban mindenféle tanításokat terjeszt itt?
2021. júl. 11. 21:13
 38/39 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem vagyok. Tisztelem a vallásos embereket, mert mindenki abban hisz, amiben akar, legyen az akár hulladék kínai tömegtermék, vagy bármi. De én ateista vagyok, mindamellett, hogy nagyon tetszenek a keresztyén vallási szertartások, karácsonykor, húsvétkor szívesen megnézem a tévében őket.
2021. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Egérből sima A4tech X7-et használok. Tud ez mindent és még olcsó is. Billentyűzetben borostyán színben világító ASUS Strix Tactoc Pro-t, de csak mert évekkel ezelőtt egy fekete énteki leárazáson féláron tudtam megvenni. A világítás sötétben jól tud jönni, amúgy meg jobb, mint a membránosok.
2021. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!