Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital 3.5 6TB SATA3...

Western Digital 3.5 6TB SATA3 (WD60EZAZ)-ról vélemények?

Figyelt kérdés

HDD-ről HDD-re adat költöztetés témában szeretném kérni a segítségeteket,véleményeiteket.


Kinéztem magamnak ezt a vinyót: [link]


Úgy tudom a Blue széria kifejezetten átlag felhasználóknak van,mindennapos használatra.Igen ám,és most jön a kérdésem konkrétan,hogy ennél a típusnál is vajon kell-e tartanom a termék kódban az EZAZ végtől?Ezért kérdezem: [link]


És nézzétek csak meg a cikk alján:



Új, SMR*, problémás: EFAX

Régi, CMR*, jó: EFRX


És ugye tehát ennek a WD Blue termék kódjában is az utolsó előtti betű: A


Szóval hogy lehet-e arról szó,hogy ez a WD Blue is már azt a bizonyos cikkben említett rossz technológiát használja?


Előre is köszi!



2021. júl. 12. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgattam cikkeket ennek az "ürgének" az oldalán, és elég sok baromságot olvastam ott. Főleg NAS-ok kapcsán, nagy synology-b...i a kölök. Ahogy a RAID-eket leírja, reklámozva az ő kedvenc NAS-ját, hát...

Nem hallgatnék rá. Amúgy nekem ilyen merevlemezem van 2 TiB méretben, és se nem lassú, se nem instabil. És azt sem észlelem a vadiúj Synology NAS-omban, hogy "megszűntették a támogatását"...

Amúgy még ha hiszünk is neki, akkor is a RED szériát érinti, nem a BLUE-t.

2021. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen lemezen volt egy évig, igaz csak filmekre használtam, minden jól ment. Azt eladtam egy bányásznak.
2021. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!