Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen külső merevlemezt vegyek?

Milyen külső merevlemezt vegyek?

Figyelt kérdés
Leginkább csak játékok (Sims 4) tárolására használnám, úgyhogy nem szeretnék egy vagyont költeni rá. Laptophoz (Lenovo) csatlakoztatnám, és a lényeg az, hogy vezetéken keresztül is jól fusson a játék. Nem igazán értek hozzá, nem tudom, mely márkák a legmegbízhatóbbak, ebben szeretném kérni a segítségeteket.

2021. júl. 13. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Verbatim a hosszú élettartam miatt:


[link]


De a WD-k is jók:


[link]


Seagateből fogtam már ki hibásat (Maxtor volt a neve, de Seagate a lelke). Ezek az új modellek nem tudom, mennyire megbízhatóak.

2021. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Toshiba vagy Verbatim. WD-k nekem sorra döglenek meg garancia lejárta után pár hónappal. Toshibából van 1 külsőm és van 5 db belső a gépemben, azok jól bírják. Verbatimot meg csak az ismerőseim használtak, nem hallottam róla, hogy bárkinek is meghalt volna.

USB 3.0-s legyen legalább, akkor a sebességgel sem lesz semmi baj. Persze, nem lesz egy SSD szint, de azt fogja tudni, mintha be lenne fixen építve egy gépbe.

2021. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig előkerül ilyenkor a WD vs Tishiba

Nekem a Toshiba vinyóból döglött meg 2 is. WD-ből meg 4 üzemel már régóta... ki érti ezt?!4? :D

A WD Mypassport és az Element sorozatot használom.


A lényeg: a fontos adataid minél több helyen legyenek meg!! Ne bízz egyik merevlemezben sem! Ami fontos azt több helyre tedd el.

A filmeknek meg mindegy, újra le lehet tölteni :D

2021. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Veszel egy külső HDD tokot kb. 5000-ért, plusz bele egy WD vagy Toshiba HDD-t és kész.
2021. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!