Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox szervízelésének menete?

Xbox szervízelésének menete?

Figyelt kérdés
Az alíg fél éves xbox series s-em a minap megadta magát, az euronicsbe vásároltam garanciával vissza is vittem oda ahol közölték hogy ezzel nem foglalkoznak és intézzem ezt a microsoftal, fel is mentem az oldalukra végig követtem a szervíz lépéseket ki is nyomtattam a levélcímkét becsomagoltam és most mi? Az euronicsbe azt mondták hogy majd jön érte egy futár, a microsoft oldalán meg azt írták hogy én küldjem el(persze saját költségen), próbáltam feladni online de ott meg mindig kéri a címzett telefonszámát az meg nincs meg az ügyfélszolgálatot sem lehet elérni sose mert miért is lehetne. Ha valaki szervízelte a konzolját légyszi mondja el hogyan.

2021. júl. 18. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én utoljára Xbox 360as dolgot szervízeltettem. Akkor még telefonon lehetett őket felhívni, bediktálni a gép gyári számát és kaptam tőlük csomagcímkét levélben, mert ők állják a postaköltséget. CSak be kellett csomagolnom és felcímkéznem saját költségen a szállítást ők állták. A levélcímkén amit kaptál nincs a futárcégnek valami azonosítókódja? Valami nagyon hosszú betű és számkombináció. Mert ha kész címkét kaptál akkor akkor azzal elvileg csak fel kell hívni a futárcéget (gondolom a weboldalon is valahogy be lehet ügyeskedni, de ha nem tudod telefonon biztos megmondják) és küldenek egy futárt érte.
2021. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!