Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bányászathoz veszek még...

Ha bányászathoz veszek még egy vga-t a meglévő mellé, akkor azt hogyan helyezem működésbe pontosan?

Figyelt kérdés

Szóval van egy gigabyte rtx2070 super a gépben. Vennék hozzá egy rtx3060-at, mert most jó árban van.

[link]

Az alaplapba meg amúgy is 2 hely van.

Szóval megveszem a kártyát, beteszem a gépbe feltelpítem a drivert és már megy is?

Nem kell mást tennem? (Azon kívül, hogy unlock-oljam valahogy, hogy ne 25 mh/s-al döcögjön, hanem 50-el)

Kell vennem sli kábelt, vagy nem? Kell még bármi mást vennem hozzá/csinálnom, vagy olyan egyszerű az egész, mint ahogyan fent leírtam?



2021. júl. 18. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
azt vágod, hogy vége ennek az egésznek? kína az összes bányát leállította, vége a coinozásnak. Nincs mit bányásznod, nincs értéke, az egész bedőlt. Kövesd a híreket.
2021. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyjából ennyi.


Talán megéri venni egy risert, hogy kitudd vezetni a kártyát a házból és ne egymást fűtsék

2021. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Lehet, hogy most nem 4200 dolcsi az eth, de így 2000-2200-on is megéri.

Később be lesz vezetve az eth 2.0 ami környezetkímélő. Ezért lassacskán emelkedik majd az eth (szerintem).

Igen, nagy pofon ez hogy kína betiltja a bányászatot. De nem csak kína van. Többség az, aki nagyban nyomja, komplett farmjai vannak több ezer kártyával. Na azok fogják magukat és kiköltöznek máshová.

#2

Kell sli kábel?

2021. júl. 18. 13:18
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Szóval kell egy kis idő, ameddig helyreáll a dolog, de szerintem korántsem kell temetni!

2021. júl. 18. 13:19
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

nem is mindenkinek a gazdagok mindeg csak nyerni fognak rajta

viszont te (meg sokan masok akiknek nem sok milliard dollarjuk van) sokat bukhatsz rajta

2021. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azt ugye vágod hogy az eth 2.0 azért lesz környezetkímélő mert átáll proof of workről proof of stakere? Tehát nem lehet majd bányászni. 😅 Nem fogsz belőle meggazdagodni. Ilyen hardverrel örülhetsz ha egyáltalán az árát visszahozza.
2021. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Persze, tudom.

2021. júl. 18. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Nem nem kell.

2021. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell sli kábel, de augusztus 4-e körül jön az eip 1559, aminek a lényege, hogy amit most a bányászok jutalékot kapnak, azt szimplán megsemmisítik, csak egy alapdíjad meg esetleges "borravalód lesz", erre készülj fel. Utána célszerű más coinra váltani, ami lutri, hogy melyikből tudsz felhalmozni értelmes mennyiséget a következő bullrunra.
2021. júl. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!