Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan mintha egy szürke...

Olyan mintha egy szürke fátyol lenne a képernyőmön. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Frissítettem a Windows 10-et és a frissítés után olyan, mintha egy szürke burokban lenne a monitorom, vagy mintha koszos lenne a szemüvegem. Nézegettem hardver hiba lehet-e, de minden a helyén van, a videókártya illesztőprogramját is frissítettem, többször újraindítottam mindent, de nem oldódott meg a probléma. Valakinek van valami ötlete, hogyan kell ezt megcsinálni vagy esetleg min változtatott a Windows? (a színösszeállítás beállítós protkollokon már végigmentem és nem az volt a bűnös)

2021. júl. 20. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl magasra van állítva a fényerő és/vagy a kontraszt a videókártya vezérlőpultjában.
2021. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába próbálgattam, nem javult a helyzet így sem, de köszönöm a tippet, valamit lehetett rajta javítani, de még mindig olyan mintha szürke fátyol lenne a képernyőn.
2021. júl. 21. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!