Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges találni megfizethet...

Lehetséges találni megfizethető ventilátort, amit processzor hűtőbordára tudok erősíteni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben elkezdett kattogni és remegni a ventilátor a procihűtőbordán, és keresek alternatívat. Lehetséges vásárolni ilyen specifikus feladatra tervezett ventilátort? A hűtőt és a ventilátort kitakarítottam, de még mindig nem múlt el a berregése. Ilyen hűtőm van: [link]

2021. júl. 23. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehhez a bordához szinte bármely 120mm-es ventilátor felcsatlakozhatható.

Én pl. a bequiet silent wings ventiket ajánlanám, ilyet használok én is, csendes, jó minőségű és megfelelő levegőmennyiséget tud elszállítani.

2021. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatod, de végülis hogyan lehetséges felrögzíteni a ventit rá akkor?
2021. júl. 23. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről a hűtőről van szó:

[link]

ilyen ventilátor lehet benne:

[link]

ami kapható is:

[link]

2021. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de a ventilátor kialakítása más: ami a hűtőborda felén van, az 90mm és ami ventilátor átmérője valóban 120mm, de a képen is látható hogy fent is kilóg, meg lent is kilóg. Szóval, nem igazán passzol. Javaslom a képet tanulmányozd, mert még mindig nem tudom hogy a bánatomban fogom odarögzíteni.
2021. júl. 23. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:

"de végülis hogyan lehetséges felrögzíteni a ventit rá akkor?"

A termékről készült képen:

[link]

látható a felfogatás módja: egy hajtogatott fémdróttal van a hűtőbordához fogatva.

2021. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt teljesen megértem, csak a lukak elhelyezkedése, a hűtőbordán megtalálható ventilátoron, és a belinkelt normál 120mm-es ventilátoron más, de megpróbálom elméleted, hátha bejön.
2021. júl. 23. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát a ventilátor tulajdonképpen kúpos. A csatlakozó része 90mm-es, a másik oldala meg 120-as. Szerintem az a rögzítőrugó enged annyit, hogy bele tudod akasztani a hagyományos 120-as ventilátorba is. Tudod mit? Ha van otthon bármilyen 120.as ventilátorod, próbáld ki vele. Pl addig levehetnéd a ház oldaláról is, ha akkora.
2021. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!