Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet! Pure Base 600...

Be quiet! Pure Base 600 Window BGW21 számítógépházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg a 25-30k-t, felibe megvetsz egy ugyanilyen jó vagy még szellősebb Deepcool Matrexx 55 Mesh házat.


[link]

2021. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Csak ennek nem a szellőzés, hanem a zajcsillapítás a lényege.

-----


Nagyon jó minőségű, oldallapok (ablakot kivéve) szivaccsal béleltek, rezgéscsillapító gumik vannak pl hdd kereteknél, kábeleknél. Ablaka is kétrétegű, meglehetősen vastag.

2021. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyet vettem, a narancs/feketét.

Nem ajánlom.


Webshop értékelésem:



A termék kiválasztásának fő szempontjai


Egy használtan vett Corsair D550 gépházat cseréltem erre. Összességében egy stabil, divatos ház, de ilyen árkategóriában láttam már jobb megoldásokkal rendelkezőket is. be quiet-hez méltóan legalább csendes.

Előnyök


-Porszűrő elöl, tápnál

-Halk ventik, be quiet szint

- jó dizájn

- hangelnyelő anyag belül, ami tovább gyengíti a ventik hangját. tisztes, strapabíró fém váz

-3 vagy 4 tépőzáras kábel rendező, jobb mint a kábelkötegelők és könnyebb is szétszedni ha valamit változtatni kell


Hátrányok


-Minden csavaros. Hasonló árban már nem egy gyors rögzítős megoldás létezik, mint kihúzható HDD rekesz stb.

-Tervezési hiba a kivágásoknál, ez egy hatalmas mínusz. Ha normál ATX lapod van, amit 9 csavarral kell rögzíteni, akkor a laptól jobbra lévő 2 narancs kábel átvezetőt az alaplap szépen letakarja, szóval nem tudod átdugni se a 20+4 kábelt, se a videokártya pci-e kábelét, semmit. Így védd a kábelt a gumival, ha nincs ott, ahol marad hely átvezetni a kábeleket.

-A kábelátvezetőknél a narancssárga gumi könnyen kijön a helyéről.

2021. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Nekem is ilyenem van, szerintem az ég világon semmi gond nincs vele.

Alig szivárog ki belőle zaj.


Viszont jobban örülnék neki, ha nem lenne benne ez a 3 fokozatú ventilátor szabályzó, hanem sima 4 pin -es ventikkel adnák, amit az alaplap szabályozna. Meg a meghajtók felfogadása volt kicsit fura. De a rezonancia gátló gumi bakok remekül teszik a dolgukat. Ne rezegteti a vinyó a házat.


Amúgy sem a szereléssel, sem a kábel managementtel nem volt bajom. A minőség is hozza a kategóriájától elvárt szintet. Nekem sima fekete van amúgy. Nincs benne az színes gumi sem.

2021. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszojat!

A gépház szellőzése mennyire jó?

2021. júl. 29. 16:21
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Mint egy szuper cella. :D Amúgy komolyan, nekem nem melegszik benne semmi. Ha játszok feljebb szoktam venni a ventiátor szabályzóját az elején. Az elülső fenti pozícióját amúgy változtathatod szabadon.
2021. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én vettem az enyémbe még 2db 140es ventit, ryzen proci alul lett feszelve, 65-70 fok fölé most nyáron sem ment, pedig van maikor 28-30 fok is van a szobában.
2021. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!