Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gépem a...

Nem ismeri fel a gépem a mikrofont headset ként érzékeli mindenhol próbáltam már kb. az összes helyet ahol beállítások vannak, gépház, hangbeállítások a tálcán stb. nem találtam olyat, ami segítene. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Win 10-em van és 1 darab jack dugó bemenet a gépen. Régebben kihozott egy párbeszéd ablakot, amin be tudtam állítani, hogy mit csatlakoztatok. Ezt ugye egy ideje már nem hozza ki mivel általában fejhallgatót dugtam a jack-be, az lett alapértelmezve, de most kéne a mikrofon. Valaki tud valami tuti megoldást erre? A válaszokat előre is köszi.

#hang #probléma #nem ismeri fel a mikrofont #a gép nem ismeri fel a mikrofont #bemeneti problémák
2021. aug. 18. 12:53
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:

Hang beállítások


Bemenet

Beviteli eszköz kiválasztása


Ha itt nem jelenik, akkor passz.

2021. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!