Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 11 CPU support listáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én le vagyok döbbenve hogy egy pár éves gépet, amiben R5 1600 nem támogat.

De ez az Intel 7. generációra is igaz, hogy mégsem őskori, illetve gyenge gépekről van szó mégsem garantált a support.

A lista itt találtható:

[link]



2021. aug. 30. 09:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
72%
Az a véleményem, hogy most fogok MacOS-re váltani. Világ életemben Windowst használtam, de ne b*ssza már meg a jóisten, hogy egy hetedik generációs i5-ös processzor nincsen hivatalosan támogatva.
2021. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

MacOS -hez MacBook is kell. :-D

De van pár jó kis Linux rendszer. ;-)

2021. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
MacOS-en hivatalosan támogatott a PC alaplap..?
2021. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
68%
Miért kell játszani az álnaivat, hogy nem értitek, mire gondoltam? Nyilván valamelyik Mac gépen fogom használni, nem egy PC-n..
2021. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Az egész arról szól, hogy a járványhelyzet miatt bebuktak a hardvereladások, amit teorikus chip hiánynak állítottak be hivatalosan. Most pedig kitalálták, hogy ezen úgy lehetne segíteni, ha összeállnak a Microsofttal és kidobnak egy új Windows-t, ami triggeleri az userek nagy részét a frissítésre. Persze meg van bolondítva a rendszerkövetelmény, hogy új hardvert kelljen vásárolnia, ha normális supportot akar hozzá (lásd: nem támogatott hardver mellé nem fog frissítés járni). Voila'!
2021. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%

Én, aki a Web és App fejlesztést tanul fösulin, rendesen morcos lettem, hogy nincs Win11 a használtan vett T440p-s Thinkpademre. Direkt kértem bele 16GB ramot, egy terra SSD-t, de mivel 3th a proci, igy nincsen update.

Hogy miért fontos nekem a friss rendszer? Egyszerü. Cross platformra is fejlesztek androidos appokat és szerettem volna Windowsra irni 1-2 dolgot. Egy koddal, Androidra és iOS-re is irni appot. És mivel a Win11 támogatja az androidos appok futtatását (Apple M1-iOS szerü áthidalàs) igy kihasználnàm a lehetöséget.


Viszont a gépet ellopták 1 honapja.


És mivel szeretnék Windows 11-et (ha azonnal nem is fut, amit akarok, idövel akkoris) igy vettem egy uj gépet. 11. gen i5 már csak elviszi. :D


Mac? Jo cucc. Egy 2018-as Mini figyel a monitorom alatt. Erös kis cucc. 3 évesen is nagyon penge a gép. Pedig procira pasztát még nem kapott a kicsike.

2021. szept. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!