Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék legolcsóbban...

Hol tudnék legolcsóbban videókártyához, PC alkatrészekhez jutni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy FB marketplace-en vannak eladók, akiknek több hírdetésük is van. Nem érné meg nekik, ha a bolti árakért vennék meg az alkatrészeket, sőt még a legtöbb kártya, proci használtan se érné meg, amiből gépet építenek. Tehát a kérdés az lenne, hogy honnan szerzik ezeket az alkatrészeket, és én honna tudnék beszerezni (magamnak)?

2021. aug. 30. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről, kapcsolatokkal szerzik. Gyakran áfa nélkül. Neked ugyanez a procedúra. Ha van ismerősöd aki tud szerezni akkor fasza. Ha nincs bukta az egész.
2021. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
PC bontó ?
2021. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én a bolhapiacról szoktam beszerezni.

Néha találok normális cuccokat is.

2021. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám cégétől kapom meg az ott már selejtezett, de amúgy kiváló alkatrészeket. Egy egész jó gépet építettem magamnak belőlük, csak alaplapot és videókártyát kellett szerezni (még pont az áremelkedés előtt sikerült). A többit meg eladtam, 6 procit, 8 winyót, 5 régebbi alaplapot és 2 csak multimédiára alkalmas videókártyát. Vitték mint a cukrot, szinte minden nap mentem a postára vagy az általam megadott átadó pontokra.
2021. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!