Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan 250, max 300 eFt-ból...

LucianoLeggio kérdése:

Olyan 250, max 300 eFt-ból össze lehet állítani egy épkézláb „gamer” PC-t (csak a gép, tehát monitor nélkül)? Illetve ebben tudna segíteni nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán értek hozzá (vagyis kb. semennyire). Az árak alapján azt láttam, hogy itt kezdődnek a gépek kb. tehát nyilván nem egy csúcsgép lenne a cél.


Amik szempontok lennének:


- elsősorban játékra szeretném használni (FIFA, FPS-ek, GTA stb), gondolkoztam a konzolon is, de a PC közelebb áll hozzám, mert azért jó lenne képeket is tárolni, meg ki tudja még mire

- nem vagyok ilyen fps megszállott, hogy most a maxon fusson minden (meg hát ennyiből nem is lehetne gondolom), viszont nyilván az lenne a lényeg, hogy egy vállalható grafikával menjen minden, és ne ilyen mincraft kockás emberek szaladgáljanak mondjuk FIFA-ban, illetve ez igaz legyen pár év múlva is

- ami még fontos lenne, hogy minél hosszabb időtávra venném, tehát ne az legyen, hogy két év múlva már nem fut rajta pl. a már említett FIFA

- ugyanezen okból még az is egy fontos szempont lenne, hogy ha kell lehessen cserélni a jövőben benne alkatrészt, ha már valami nagyon elavult (tehát ha van benne valami olyan alkatrész, amit nem lehet/érdemes cserélni, abból jobb lenne valami erősebb bele, de lehet nincs ilyen, tényleg nem értek hozzá)


Azt olvastam, hogy az előre összerakott gépek nem a legjobbak. és pcx.hu-n láttam, hogy össze lehet válogatni, hogy miből rakják össze. Ha esetleg valaki össze tudná írni így virtuálisan, hogy mit lenne érdemes belerakni, hogy kijöjjek kb a keretből, azt nagyon megköszönném. Nyilván az is egy válasz, ha ennyiből nem lehet értelmes gépet kihozni, de azért remélem igen. Illetve ha van jobb oldal, ahol lehet ilyet összeállítani, akkor természetesen azt is szívesen venném.


Még bónusz extra kérdés 😊 Jelenleg van két xbox 360-as kontrollerem. A régi PC-m ezeket simán vitte, ez még most is így van, ugye?


Jó hosszú lett.


Nagyon köszönöm előre is, ha segít valaki!



2021. szept. 2. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt ossze tudod rakni magadnak:

[link]


Siman vinni fogja mindkét kontrollert.

2021. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Igen, össze lehet rakni, de kb bármelyik szervíz-pc boltban is össze rakják neked 5 ezerért. Én az iphonon raktam össze, videó kártya nélkül, azt használtan vettem.

i5 10400f, 16 gb ram, B460 lap, 500 gb m.2 ssd. 650 gold + táp és egy használt 1080Ti. Mindent elvisz, de tervbe van a nagyobb videó kártya, de nem akarok csak arra 300 ezret költeni.

2021. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moneywolf válasza:
Én csak annyit mondok hardverapro igaz, hogy használt de ilyen árkategoriában bőven szokott lenni garancia csak kell találnod egy megbízható embert és kevesebb pénzért jobb teljesítményt kapsz.
2021. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!