Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cryptovaluta bányászattal...

Cryptovaluta bányászattal elbukható a garancia?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy videokártyát még tavaly játékra, viszont most iskola mellett nem nagyon tudok erre időt fordítani, és úgy gondoltam kipróbálnám ezt a bányászatot. Valaki tud valamit a garancia vesztésről? Mindent alapon használva nem OC-zva.

2021. szept. 3. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy nem, egy kártyánál meg csak nem is gondolhatják. Ha nem szeded szét, él a gari.

"Alapon" azért ne használd a kártyát, keresd meg azt a paraméter együttest, ahol a kártya a leg alacsonyabb fogyasztással, a legkisebb hővel a legtöbbet bányássza. Ez jó neked is, meg a kártyádnak is.

2021. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SIDLER22 ***** válasza:
OC-val se vesztesz garanciát. A videókártyák úgy vannak megcsinálva, hogy ne tudd fizikailag tönkretenni. A bányászatról meg csak annyit, hogy mostanába már nem éri meg. Mennek föl az árak. Ennek megfelelően a bányászati nehézség is. Én is már csak azért bányászok Ethereumot, hogy a PoW beszüntetéséig meg legyen a 0.1 ETH. Utána már én se fogok bányászni semmit mert tényleg csak 50-100 forintot fog hozni naponta.
2021. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 miért nem lottózol?
2021. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SIDLER22 ***** válasza:
Mert lottóval nem nyerek sose. Ezzel viszont már most nyertem.
2021. szept. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Altcoint kell banyaszni a többi stimmel
2021. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 5. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok hát ha megnézed ERG és RVN is megéri bányászni.

Nem tudom sokan csak at ETH ismerik de vajon miért?

A lottót meg azért írtam mert ha ilyen biztos vagy benne akkor talán megpróbálhatnád azt is.

2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg még annyit hogy igen ha 30-40Mhs bányászol akkor a nyereséged is csak annyi.
2021. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én megfogadtam az ötödik tanácsát, és ahogy nézem neked is 7-es és végül ERG-t bányászok ha nem használom a gépem, mivel egy LHR-es kártyám van (3060) ERG-n legalább termel valamit. (Egy hét alatt hozott ~28$-t most abból leveszem a villanyt, még így is jött valami)


Szóval kösz mindenki!

2021. szept. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!